لوئی گومرت ، نماینده تگزاس پس از عدم پوشیدن ماسک در کاپیتول ، آزمایش های مثبت برای COVID-19

لوئی گومرت ، نماینده تگزاس پس از عدم پوشیدن ماسک در کاپیتول ، آزمایش های مثبت برای COVID-19

در این قسمت از The Critical Hour ، میزبانانی چون دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون با دکتر یولاندرا هانکوک درباره نماینده ایالات متحده ، لویی گوهرت (R-TX) برای تست COVID-19 مثبت پیش از سفر با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا صحبت می کنند نگرانی در پایتخت.

“نماینده لوئی گوهمرت ، جمهوریخواه تگزاس كه مكرراً از پوشیدن ماسك در پایتخت امتناع می ورزد ، روز چهارشنبه پیش از سفر برنامه ریزی شده با رئیس جمهور ترامپ در نیروی هوایی یك ، برای كرونوی ویروس مثبت آزمایش كرد ، مقامات آشنا با این موضوع گفتند:” جدید روز چهارشنبه یورک تایمز گزارش داد “نتایج بلافاصله از طریق کاپیتول لرزاند ، جایی که آقای گومرت در این هفته به طور فعال در جلسات متعدد کنگره شرکت کرده است ، از جمله جلسه روز سه‌شنبه جلسه کمیته قضایی با دادستان کل ویلیام پی. بار” و “دادرسی که توسط کمیته منابع طبیعی انجام شده است”. تایمز خاطرنشان کرد: در طی آن او ماسکی نپوشید. ما از این چه کاری می کنیم؟

کاخ سفید روز سه شنبه گفت که “از همه برنامه های جدید امتناع خواهد کرد و فقط اجازه می دهد تا یک سال تمدید شرکت کنندگان موجود در حالی که این برنامه تحت بررسی قرار می گیرد ،” Common Dreams روز سه شنبه در مورد برنامه اقدام معوق برای ورود به دوران کودکی (DACA) گزارش داد ، که اجازه می دهد برخی از مهاجران بدون مدارک که به عنوان فرزندان به ایالات متحده آورده شده اند تا بجای اخراج از کشور ، برای دوره های تجدید پذیر دو سال در این کشور بمانند. این برای برنامه DACA ، گیرندگان آن و کشور چه معنی دارد؟

به گفته رائول دیگو در MintPress News ، “ایالات متحده از اتمام قریب الوقوع خط لوله Nord Stream 2 ابراز نگرانی می کند ، دومین از دو خط لوله انتقال گاز زیر آب که از شهر بالتیک روسیه Ust-Luga به سمت گریفسوالد ، آلمان در جریان است. شروع به صدور تهدیدات غیررسمی از پیامدهای انفجاری برای شرکت هایی که از پروژه تقریباً به پایان رسیده حمایت می کنند. ” چه می گویند مردم در مورد این موضوع به عنوان ادامه این مسئله هنوز هم فرو می رود؟

این تیتر آسوشیتدپرس از سه شنبه خنده دار است: “مقامات آمریكا: روسیه در پشت انتشار اطلاعات ضد ویروس”. مقامات آمریکایی روز سه شنبه گفتند: “سرویس های اطلاعاتی روسیه با استفاده از سه وب سایتهای انگلیسی زبان برای انتشار اطلاعاتی در مورد همه گیر کروناویروس ، به دنبال سوء استفاده از بحرانی هستند که آمریکا در تلاش است تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر مهار کند.” داستان واقعی چیست؟

یک سرفصل چهارشنبه در نیوزویک می نویسد: “ایران جنگ را آغاز نخواهد کرد ، ژنرال می گوید به عنوان اهداف حفاری حامل آمریکا را مسخره می کند.” در همین حال ، یک تیتر سه شنبه در AntiWar.com گفت: “ایالات متحده:” غیرمسئولانه “برای حمله به ایران در هنگام تمرین نظامی” غیرمسئولانه “. آیا این جنگ کلمات می تواند تبدیل به یک جنگ واقعی شود؟

رویترز در مورد آمریكا در روز چهارشنبه گزارش داد: “بسیاری از مشاغل كوچك در سراسر كشور در حال دستیابی به نقاط شكسته مشابه در اقتصاد با بالاترین نرخ بیكاری از زمان ركود بزرگ هستند.” “بنگاه های کوچک تا کنون با ترکیبی از کمک های دولت ، تحمل بدهی و اجاره و خلاقیت در فروش به یک جمعیت فزاینده در خانه و مالی که از لحاظ اقتصادی روبرو هستند ، از همه گیر شدن جان سالم به در بردند.” آیا این می تواند خیلی طولانی تر باشد؟

خبرگزاري Xinhua گزارش داد: “مذاکرات طولانی مدت صلح با سازمان ملل بین دولت یمن و شورشیان حوثی ممکن است ناکام بماند. مارتین گریفیتس فرستاده ویژه سازمان ملل برای یمن روز سه شنبه هشدار داد.” ما برای تهیه این طرح چه می خواهیم؟

وال استریت ژورنال در گزارشی از شهادت سه‌شنبه دادستان کل آمریكا ، بیل بار ، پیش از كمیته قضایی مجلس ، گفت: “در اولین حضور خود در كنگره در بیش از یك سال ، آقای بار گفت كه پاسخ فدرال برای مقابله با تظاهرات كنندگان خشونت آمیز و مبارزه با جرم و جنایت در. شهرهایی که مقامات محلی برای حفظ امنیت خیابانها و اموال فدرال خود اقدامات اندکی انجام داده اند. ” آیا این درست است؟

میهمانان

دکتر یولاندا هنکوک – متخصص کودکان دارای مجوز از هیئت مدیره

کارلوس کاستاندا – وکیل مهاجرت

دانیل لازاره – روزنامه نگار تحقیق و نویسنده “کودتای مخملی”

مارک Sleboda – روابط بین الملل و تحلیلگر امنیتی مستقر در مسکو

اسکات ریتر – بازرس سابق سلاح سازمان ملل در عراق

ریچارد لاچمن – استاد دانشگاه ایالتی نیویورک در آلبانی و نویسنده “مسافران درجه یک در یک کشتی در حال غرق شدن: سیاست نخبگان و فروپاشی قدرتهای بزرگ”

جیمز کری – ویراستار و صاحب Geopoliticsalert.com

گرگوری A. جوزف – مدیر ارتباطات ائتلاف ملی برای لغو مجازات اعدام

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]