لوئیزویل در Lockdown پس از فقط یک پلیس که با “خطر” مواجه شد

لوئیزویل در Lockdown پس از فقط یک پلیس که با “خطر” مواجه شد

آمار مرگ 200K COVID-19 در ایالات متحده. عقب نشینی آنز باعث تغییر در انتخابات بولیوی شد. ایالات متحده به دنبال افزایش جنگ هواپیماهای بدون سرنشین در کنیا است

در این قسمت از برنامه By Any Means Naughtary ، روزنامه نگار ، تحلیلگر خبر اسپوتنیک و تهیه کننده ضروری By Any Means ، مجریان شان و ژاکی به میزبان پیوستند. ویات رید گفتگو در مورد اخباری که ایالات متحده رسماً از 200،000 مرگ ناشی از ویروس کرونا فراتر رفته است ، امتناع دو حزب از استقبال از راه حل های جدی برای بحران بهداشت عمومی ، و اینکه چرا بازگشایی مدارس فقط ممکن است اوضاع را بدتر کند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند آلبرتو ایچازو، یک روزنامه نگار بولیوی که هم اکنون در بوینس آیرس زندگی می کند ، برای صحبت در مورد تصمیم اخیر ژانین آونز ، رئیس جمهور بولیوی ، مبنی بر کنار گذاشتن پیشنهاد خود برای ریاست جمهوری در ماه اکتبر ، چگونگی تغییر مجدد سیاسی در نتیجه بر احتمال نامزدهای باقی مانده و اعضای کنگره خواستار نظارت بیشتر بر سازمان دولت های آمریکا پس از آن هستند که سازمان را برای کودتای نوامبر گذشته در بولیوی آماده کرد.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند نتفا فریمن، تحلیلگر سیاست با انستیتوی مطالعات سیاست و یک عضو کمیته هماهنگ اتحاد سیاه برای صلح ، برای صحبت در مورد تلاش های اخیر ارتش ایالات متحده برای گسترش کارزار جنگ هواپیماهای بدون سرنشین خود به کنیا ، CIA و “تیم عملیات رندیش” مورد حمایت MI6 “بدون مصونیت از مجازات در کشور ، و پیوندهای امپریالیسم در آفریقا و ظلم در اینجا.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند جیم کاوانا، تحلیلگر سیاسی و مشارکت کننده در Counterpunch و ThePolemicist.net ، جایی که می توانید آخرین مقاله وی را بخوانید “بیش از رنگین کمان: مسیرهای مقاومت پس از جورج فلوید” تا درباره کمبود اتهام تقریباً هر افسر درگیر در قتل پلیس توسط Breonna Taylor ، آخرین نظرسنجی گردن و گردن ترامپ و بایدن ، و تلاش برای بازگشایی مدارس در سراسر کشور است.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]