لنگر CNN به دلیل ژاکت “اولین واقعیت” در میان گزارشات شبکه “لپ تاپ” شکارچی بایدن دفن شد

لنگر CNN به دلیل ژاکت “اولین واقعیت” در میان گزارشات شبکه “لپ تاپ” شکارچی بایدن دفن شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

CNN در میان بسیاری از رسانه های جریان اصلی بود که به انتشار اخبار نیویورک پست در مورد پسر جو بایدن ، هانتر ، و تعداد زیادی ایمیل بمب در مورد معاملات تجاری ادعایی وی ، ادعا شده لپ تاپ رها شده خود را بازیابی نکرد. این شبکه داستان را به عنوان “اطلاعات نادرست روسیه” نامگذاری کرد.

کیت بولدوان ، مجری CNN ، به دلیل حضور در هنگام پخش مستقیم در ژاکت منقوش به “اول واقعیت ها” ، شعاری که این کانال تلویزیونی پس از روی کار آمدن دونالد ترامپ تصویب کرد ، به شدت در فضای مجازی مورد انتقاد قرار گرفت. ژاکت کشمیر که لنگر آن را تبلیغ کرد ، هزینه ای هنگفت 380 دلار دارد و توسط یک برند مد به نام Lingua Franca ساخته شده است. طبق وب سایت آن ، 100 دلار از هر خرید به کمیته حمایت از روزنامه نگاران ، یک سازمان غیرانتفاعی و مستقل که آزادی مطبوعات را در سراسر جهان ارتقا می دهد ، می رسد.

“واقعیتها واقعیتها هستند. رنگ آنها به دلیل احساسات و تعصب نیست. غیرقابل انکار هستند. هیچ واقعیتی هیچ جایگزینی ندارد. واقعیتها همه چیز را توضیح می دهند. چه هستند ، چگونه اتفاق افتاده اند. واقعیت ها تفسیر نیستند. ما در کنار دوستانمان هستیم بیانیه ای در وب سایت Lingua Franca می خواند: CNN که ابتدا با حقایق شروع می کند “.

انتخاب لباس کیت بولدوان خشمگین شد زیرا اخیراً مشخص شد که مدیران CNN ادعا می کنند تصمیم گرفتند a نیویورک پست قرار گرفتن در معرض جو و هانتر بایدن هنگامی که در اواسط ماه اکتبر منتشر شد. طبق ضبط های تماس کنفرانسی که توسط گروه فعال Project Veritas روسای CNN به بیرون درز کرده است ، گویا اطلاعات مربوط به Bidens را “لکه نامعلوم” می دانند.

“بدیهی است که ما در حال حاضر با داستان نیویورک پست در شکارچی بایدن نخواهیم رفت” ، صدایی که ظاهراً متعلق به مدیر سیاسی CNN دیوید چالیان در یک کنفرانس تلفنی در 14 اکتبر ، روزی که خبر نیویورک پست در مورد بیدنز بود ، گفت. بیرون آمد

افشاگری های پروژه Veritas چند روز قبل از اعلام شکارچی بایدن انجام شد که دادستان های فدرال در حال بررسی امور مالیاتی وی و همچنین معاملات تجاری وی با کشورهای خارجی از جمله چین هستند.

کاربران شبکه های اجتماعی ، پلیور کیت بولدوان را به سخره گرفتند و لنگر و CNN را به ریاکاری متهم کردند.

برخی دیگر گفتند که Bolduan برای تشویق مردم به خرید ژاکت 380 دلاری در یک بحران شدید اقتصادی از دسترس خارج شده است

برخی دیگر ادعا کردند که پول حاصل از خرید ژاکت باید برای مشکلات حادتری هزینه شود و پیشنهاد کردند که CNN شعار جدیدی را اتخاذ کند.

در 14 اکتبر ، نیویورک پست داستانی را منتشر کرد که ادعا می کند جو بایدن در دوران تصدی خود به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده در معاملات تجاری پسرش در خارج از کشور شرکت داشته است. این روزنامه اطلاعاتی را كه از یك لپ تاپ گویا متعلق به هانتر بایدن بدست آورده بود ، عنوان كرد كه وی ظاهراً در سال 2019 برای تعمیر به یك فروشگاه IT می برد ، اما هرگز برای جمع آوری مجدد برنگشت.

به طور خاص ، نیویورک پست نوشت که بایدن جوان تر ، جلسه ای را بین مشاور هیئت مدیره شرکت گاز اوکراینی Burisma ، وادیم پوژارسکی و پدرش ترتیب داده بود. ایمیل های دیگری که این روزنامه منتشر کرد حاکی از آن بود که هانتر بایدن برای خود و خانواده اش به دنبال معاملات سودآور بوده است.