‘لغو Netflix!’: فیلم جدید ‘Cyers’ با واکنش شدید ‘دختران زیر سن بیش از حد تجربی’ مواجه می شود

‘لغو Netflix!’: فیلم جدید ‘Cyers’ با واکنش شدید ‘دختران زیر سن بیش از حد تجربی’ مواجه می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

‘Ccepts’ یک فیلم فرانسوی به کارگردانی مامونا دوکوره است که حول داستان ایمی 11 ساله ، دختری است که علیه خانواده محافظه کار خود شورش می کند. تبلیغات این فیلم پس از انتشار پوستر تبلیغاتی با انتقاداتی روبرو شد ، اما نتفلیکس قول داد که این تصویر دقیقاً محتوای این ویژگی را نشان نمی دهد.

تازه منتشر شده پیش نمایش برای فیلم نتفلیکس “Cunities” به هیاهوی منفی در اطراف فیلم دامن زده است ، زیرا به نظر می رسد صحنه های رقص انگیز دختران زیر سن را نشان می دهد.

شهروندان اینترنتی که از این ویدئو خشمگین شده بودند ، از کاربران خواستند اشتراک خود را در Netflix در این فیلم لغو کنند و شبکه را به دلیل “بیش از حد” بچه ها محکوم کردند.

این کلیپ شامل مواردی بود که برخی آن را رقص صریح می دانند ، حتی اگر نتفلیکس ادعا کرد که پوستر اولیه فیلم که دختران جوان را در ژست های تحریک آمیز نشان می دهد ، محتوای فیلم را منعکس نمی کند. این شبکه بابت اینکه پوستر تبلیغاتی به روز شده است ، عذرخواهی کرد.

با این حال ، به نظر نمی رسید که منتقدان ، که نه تنها نتفلیکس را برای انتشار فیلم ، بلکه والدین دختران شرکت کننده در آن را نیز نادیده گرفتند ، آرام کنند.

با این حال ، برخی ادعا کردند که هدف این فیلم ایجاد واکنش دافعه از مشاهده ابرجنسی بودن کودکان و جلب توجه به این مسئله است.

دیگران بلافاصله پیشنهادها را رد كردند و اصرار داشتند كه برای جلب توجه به آن نیازی به ارتكاب عملی نیست كه آنها آنها را نكوهش می كنند.

برخی از کاربران اشتراک خود در Netflix را لغو کردند و دیگران را به انجام همین کار دعوت کردند ، هشتگ #CancelNetflix را راه اندازی کردند و از شبکه خواستند تا مسئولیت واکنش بیننده را به عهده بگیرد.

برخی متوجه شدند که این واکنش باعث افت عملکرد بازار نتفلیکس می شود.

اولین بار “کادیز” در جشنواره ساندنس به نمایش درآمد و داستان دختری 11 ساله را روایت کرد که به یک گروه رقص “با روحیه آزاد” پیوست تا علیه خانواده محافظه کار خود قیام کند.