“لحظه ویژه در زندگی”: کارشناس Survival Bear Grylls درباره ماجراجویی خود با نخست وزیر هند هند

“لحظه ویژه در زندگی”: کارشناس Survival Bear Grylls درباره ماجراجویی خود با نخست وزیر هند هند

جهان

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107894/95/1078949567_0:0:1201:675_1200x675_80_0_0_4ef92d9b21438ed9e02af880d8c8f6c0.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/world/202004141078947814-special-moment-in-life-survival-expert-bear-grylls-reminisces-on-his-adventure-with-indias-modi/

دهلی نو (اسپوتنیک): “سفر فرانک و آزادراه” نخست وزیر هند ، نارندرا مودی و کارشناس زنده ماندن “خرس گریلز” در یک قسمت ویژه از Man vs Wild به طور رسمی با سابقه 3.6 میلیارد برداشت از رسما تبدیل به پرمخاطب ترین رویداد تلویزیونی جهان شد.

Bear Grylls ، کارشناس Survival و مجری محبوب تلویزیونی Man vs Wild ، تصویری برگشت ناپذیر با نخست وزیر هند ، نارندرا مودی ، از اپیزودی منتشر کرده است که در آن دو استراتژی بقا در هند به نمایش گذاشته شده است.

مودی که میلیون ها دنبال کننده در رسانه های اجتماعی دارد ، در سریال Discovery Channel با مربی مشهور زنده ماندن انگلیسی ، ادوارد مایکل گریلز در سال 2019 ظاهر شد و این قسمت در 180 کشور جهان پخش شد.

گریلز آن را لحظه خاصی از زندگی خود نامید و تصویری از خندیدن با هم در وسط یک رودخانه در ریختن باران در یک جنگل بارانی هند به اشتراک گذاشت.

روزهای آزاد TBT – در اینجا با نخست وزیر هند narendramodi – در وسط رودخانه در ریختن باران در یک جنگل دیدنی تماشایی هند با هم می خندیم. لحظه خاص زندگی من. #هرگز تسلیم نشوید #survival #ماجرا #modi #india #حق شناسی https://t.co/AkkILjdXi6 pic.twitter.com/FOlDHrudOf

مودی ظاهری غیرمعمول در این نمایش ایجاد کرد و باعث شد در بینندگان رکورد بسیار محبوب شود. این قسمت در ایالت کوهستانی هند واقع در پارک ملی جیم کوربت اوتاراخند فیلمبرداری شده است. از عبور از یک رودخانه در یک قایق موقت تا یادگیری درست کردن یک نیزه و به اشتراک گذاری داستان های مودی از گذشته خود ، این قسمت محبوبیت خود را در سراسر جهان به دست آورد.

با نمایش این بخش بدیل از شخصیت مودی ، این اپیزود در مدت دو هفته 3.6 میلیارد نفر از برداشتها به دست آورد. گریلز در پست توییتر خود گفته بود که این اپیزود ، پرمخاطب ترین رویداد تلویزیونی جهان بود.

کانال دیسکاوری بیانیه ای صادر کرده بود که می گوید قسمت این سریال ها “یک سفر صریح و آزاده” خواهد بود.


پاسخی بگذارید