لحظه “سبد افسردگی” جو؟ بایدن آنلاین را به دلیل دوبله کردن “Ugly Folks” حامیان ترامپ انفجار داد

لحظه “سبد افسردگی” جو؟ بایدن آنلاین را به دلیل دوبله کردن “Ugly Folks” حامیان ترامپ انفجار داد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0a/1f/1080936293_0:0:3070:1727_1200x675_80_0_0_0_b56499bad112326e828138a7de6c6c3c.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202010311080936366- به-سبد-گل-موزدایی-لحظه-پیشنهادات-انفجار-آنلاین-برای-دوبله-ترومپ-حامیان-به طور حتم-مردم / خوشحال می شود /

روز جمعه ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ، در تلاش برای جمع آوری حمایت ، فقط چند روز قبل از انتخابات 3 نوامبر ، در ایالت های میدان نبرد غرب میانه غرب طوفان زدند.

جو بایدن ، نماینده دموکرات ریاست جمهوری ، به دلیل توصیف هواداران دونالد ترامپ به عنوان “مردمی زشت” مورد انتقاد قرار گرفت ، زیرا آنها سخنرانی خود را در راهپیمایی مبارزاتی جمعه در سنت پل ، مینه سوتا قطع کردند.

معاون سابق رئیس جمهور با اشاره به هواداران مشتاق POTUS در پس زمینه تظاهرات که سوت و بوق زدند در حالی که بایدن از برخورد با ترامپ برای استفاده از COVID-19 گفت: “این افراد خیلی مودب نیستند ، اما مانند ترامپ هستند”. پاندمی.

این نامزد حزب دموکرات افزود که “دکتر فاوسی هفته گذشته خواستار مأموریت دادن به ماسك شد” و گفت: “این بیانیه سیاسی مانند افراد زشت آنجا نیست كه شاخ می زنند ؛ این یك وظیفه میهنی است ، به خاطر خدا”.

اظهارات بایدن پس از آن رخ داد که وی هواداران ترامپ را به دلیل تلاش برای اخلال در رویداد مبارزات انتخاباتی خود در پنسیلوانیا در آخر هفته گذشته ، مورد تحسین قرار داد و آنها را “برزخ” خواند.

در همین حال ، بسیاری از افراد اینترنتی معاون سابق رئیس جمهور را به دلیل لزج “افراد زشت” او سرزنش کرده اند ، و برخی از این موارد بین بایدن و هیلاری کلینتون ، وزیر امور خارجه سابق ایالات متحده ، که همچنین قبل از استفاده از زبان نسبتا قوی در مورد همه کسانی که حمایت می کنند ، دو بار فکر نکرده اند ، ترامپ چند ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا.

کلینتون ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری وقت دموکرات ، در سپتامبر همان سال در یک جمع آوری کمک مالی در شهر نیویورک ادعا کرد که می توان نیمی از طرفداران ترامپ را “در سبد اسفناک” قرار داد و گفته می شود “نژادپرست ، جنسیت ، همجنسگرایانه ، “بیگانه هراسی ، و اسلامافوبیک” دیدگاه.

جیسون میلر ، مشاور ارشد ارتباطات تبلیغات انتخاباتی ترامپ ، سریع پاسخ داد و گفت: “درست زمانی که هیلاری کلینتون گفت که قصد دارد یک کارزار مثبت را شروع کند ، ماسک خود را پاره کرد و تحقیر واقعی خود را نسبت به هر روز آمریکایی نشان داد .