كانی وست می گوید: “بهتر از اینكه اوباما در وقت كاری بود” بهتر است ، بحث آنلاین را نادیده می گیرد

كانی وست می گوید: “بهتر از اینكه اوباما در وقت كاری بود” بهتر است ، بحث آنلاین را نادیده می گیرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107615/69/1076156908_0:160:3071:1888_1200x675_80_0_0_bf9890e3e68de16dff7b2e3dfefe534c.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202004151078969216-kanye-west-says-its-better-now-than-when-obama-was-in-office-ignites-online-debate/

این خواننده 42 ساله که حامی صریح رئیس جمهور دونالد ترامپ و سیاست های وی است ، در سال های اخیر مورد انتقاد حزب دموکرات قرار گرفته است. این هنرمند ادعا کرد که دموکرات ها در رای دهندگان سیاه پوستان در آمریکا دستکاری کرده اند و از آمریکایی های آفریقایی خواسته است که به عنوان یک رای گیری به این حزب نروند.

کانی وست پس از گفتن اینکه زندگی تحت ریاست جمهوری دونالد ترامپ بهتر از پیشینیان باراک اوباما است ، باعث ایجاد تحریک در رسانه های اجتماعی شد. وست این بیانیه را در مصاحبه با مجله GQ بیان کرد. خواننده گفت: “من املاک و مستغلات می خریدم. اکنون بهتر از زمانی است که اوباما در دفتر بود. آنها به شما آموزش نمی دهند که ملک بخرید. آنها به شما می آموزند که چگونه به یک شخص تبدیل شوید.”

وست ، که با کیم کارداشیان ، ستاره تلویزیون واقعیت ازدواج کرده است ، گفت که در انتخابات آینده به ترامپ رای می دهد و از افرادی که مخالف انتخاب او هستند انتقاد کرد و به او گفت که به دموکرات رای دهد. “به من گفته شد كه اگر من با او نباشم شغل من پایان خواهد یافت. به هر حال این نوع فعالیت چیست؟” وست با اشاره به شعار انتخاباتی نامزد حزب دموکرات هیلاری کلینتون در سال 2016 “من با او هستم” پرسید.

اظهارات این خواننده باعث انتقاد شدید در رسانه های اجتماعی شد.

برخی از شهروندان شهروند گفتند که زندگی ممکن است در زمان ترامپ بهتر شود ، اما فقط برای ثروتمندان.

شهروندان دیگر با وست مخالفت كردند و به شوخی مبنی بر اینكه ترامپ به خاطر اظهارات تحسینآمیز خود به رپر پرداخت می كند.

برخی از کاربران ادعا می کنند که وست ، معروف به رفتار تحریک آمیز خود ، فقط به دنبال توجه است.

علیرغم اینکه اکثر نظرات منفی بودند ، کاربرانی بودند که توافق کردند زندگی تحت شرایط ترامپ بهتر شده است.


پاسخی بگذارید