كانیه وست از حامیان خود می خواهد تا در اولین آگهی انتخاباتی برای سال 2020 از رأی نوشتاری استفاده كنند

كانیه وست از حامیان خود می خواهد تا در اولین آگهی انتخاباتی برای سال 2020 از رأی نوشتاری استفاده كنند

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

خواننده و خواننده مشهور موسیقی رپ و موسیقی ، کانیه وست کمپین انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده را در تاریخ 4 جولای در توییتر اعلام کرد. رئیس جمهور ترامپ گفت که “بسیار دقیق” فرار را تماشا خواهد کرد.

كانی وست از رای دهندگان خواسته شده است كه از او به عنوان یك كاندیدای نوشتن در اولین تبلیغ سیاسی نوازنده به عنوان بخشی از نامزدی ریاست جمهوری وی حمایت كنند.

ستاره “Yeezus” در کلیپ منتشر شده در روز دوشنبه گفت: “ما به عنوان مردم تعهد ملت خود به ایمان را احیا خواهیم کرد”.

رپ در مقابل پرچم سیاه و سفید آمریکایی که در حال تکان دادن است ، گفت: “با روی آوردن به ایمان ، ما نوعی ملت خواهیم بود ، نوعی مردمان که خداوند قصد ما را دارد.”

فیلم با کلمات “در کانیه وست بنویس” به پایان می رسد

وکیل فقط در ماه ژوئیه پیشنهاد کاخ سفید خود را اعلام کرد و حدود 6 میلیون دلار از بودجه شخصی خود را در این رقابت هزینه کرده است.

ستاره مشهور رپ و مد 43 ساله ، که در بلیط “جشن تولد” شرکت می کند ، در اکثر ایالت ها موفق به ساخت رای نشده است و در اکثر نظرسنجی ها با یک رقم نظرسنجی کرده است.

وست ، که از اختلال دوقطبی رنج می برد ، همچنین یک وب سایت تبلیغاتی انتخاباتی شامل یک پلتفرم ده ماده ای ریاست جمهوری و کالاهای 2020 مانند لباس عروس “Vote Kanye” را با قیمت 80 دلار برای هر قطعه منتشر کرد.

هفته گذشته نیز این سرگرم کننده خواستار نامزدی در نوشتن نامه شد و با نوشتن توییتی به 31 میلیون پیرو خود نوشت كه دوستانش از وی پیشنهاد حمایت كرده اند.

وست ، که از حامیان آشکار رئیس جمهور ترامپ بوده و در سال 2018 از دفتر بیضی شکل بازدید کرده است ، در ماه اوت در مصاحبه ای گفت که او “انکار نمی کند” حضور خود در این رقابت به دنبال آسیب رساندن به نامزدی نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات است جو بایدن

مبارزات انتخاباتی رپ نزدیک به 1.5 میلیون دلار برای استخدام یک شرکت مشاوره مرتبط با GOP در آریزونا هزینه کرد.