قفل شده با ارواح: افراد در قرنطینه تجربه زندگی در خانه های خالی از سکنه را به اشتراک می گذارند

قفل شده با ارواح: افراد در قرنطینه تجربه زندگی در خانه های خالی از سکنه را به اشتراک می گذارند

گزارشهای مربوط به فعالیت ماوراء الطبیعه از ابتدای شروع همه گیری افزایش یافته است. John E. L. Tenney ، مجری سابق برنامه تلویزیونی “Ghost Stalkers” و خود را محقق ماوراء الطبیعه توصیف می کند ، گفت که قبل از شیوع بیماری ، وی پنج تماس در ماه از افرادی دریافت می کند که ادعا می کنند با ارواح روبرو شده اند. حالا او هفته ای ده تماس برقرار می شود.

در حال حاضر ، همه ما فهمیدیم که انزوائی استرس زا واقعاً چقدر است. حتی اگر تنها زندگی نمی کنید و در کنار عزیزانتان به سر می برید ، بیشتر وقت خود را در چهار دیوار می گذراند و سلامت روان را به دنبال دارد ، تا از سلامتی جسمی چیزی نگوید. حال تصور کنید که در انزوا با ارواح قرار دارید …

در اینجا لیستی از افرادی که یا خوش شانس بودند و یا بدشانسی برای گذراندن قفل خانه خود در خانه های خالی از سکنه بودند.

بانوی توجه در سبز

کری دانلوپ با دوست دخترش الکساندرا کوه در آپارتمان یک خوابه در شهر نیویورک زندگی می کند. دانلاپ ، که به عنوان معلم و مجری کنسرت فعالیت می کند ، در مورد اولین برخورد خود با یک شبح که در آپارتمان زندگی می کند ، به نیویورک تایمز گفت. دانلاپ گفت که یک شب به حمام رفت ، جایی که یک خانم درخشان را با لباس سبز دید. وقتی چراغ را روشن کرد ، ناپدید شد. چند هفته پیش ، دانلاپ ادعا می کند که خانم دوباره وی را ملاقات کرده است.

این 31 ساله اظهار داشت که شبها غالباً با دوست دختر خود بر سر یک پتو کوچک رقابت می کند. چند هفته پیش ، دونلاپ به دلیل آنچه فکر می کرد دوست دخترش الکساندرا بود که پتو را روی پاهای خود تنظیم کرد ، در طول شب از خواب بیدار شد. با این حال ، وقتی این حرکت متوقف شد ، شخص مهم دیگر او در رختخواب کنار او نبود. کری به او زنگ زد اما جوابی نداد. چند دقیقه بعد ، دوست دخترش از حمام آمد. دانلاپ فاش کرد که دوستانی که این زوج از آپارتمان در آن مشروب می کنند ، این خانم را نیز دیدند که آنها را به عنوان یک زن آسیایی با قد کوچک توصیف کردند.

متی حسود

جانی کاوان ، 26 ساله ، که به عنوان یک پرستار بهداشت در منزل کار می کند ، ادعا می کند که خانه وی از زمان رفتن به کالج تحت تعقیب قرار گرفته است. زن جوان روح را پس از متی رسول رسول نامگذاری کرد – که او امیدوار بود این ظاهر را به صورت رفتار کند. وی گفت: این پدیده معمولاً به صورت صداهای کسی ظاهر می شود که شب ها از پله ها بالا و پایین می رود. شوهر جانی گفت: “این بسیار واضح است که توجه کنیم”. هر دو همسر موافق هستند که متی جانی را ترجیح می دهد.

پس از آنكه این زن و شوهر در ماه مارس عایق بندی خود را آغاز كردند ، ویل تصمیم گرفت از صبحانه از حمام میهمان استفاده كند ، زیرا او نمی خواست جانی را كه از زمان وقوع همه گیری در شیفت های شبانه مشغول كار شیفت های شبانه بود ، مختل كند. طبق گفته ویل ، متیو از تصمیم متفکرانه او قدردانی نکرد.

این 31 ساله که به عنوان حسابدار فعالیت می کند ، گفت که در سه نوبت او را هنگام دوش گرفتن ، توسط متی با آب سرد غرق کرد. ویل اصرار دارد مشکلی در لوله کشی وجود ندارد. هربار که با آب سرد منفجر شد ، دریافت که شیر آب گرم خاموش شده است.

کتابشناسی اشتباه

برنت اندودوود ، که در Cerro Gordo در کالیفرنیا زندگی می کند ، با آنچه که او به عنوان موجوداتی شبیه فانتوم توصیف کرده ، روبرو شده است. او ادعا می کند که یک شب ، کتاب ها از قفسه او پرواز کردند و همین امر تماس وی به شکارچی ارواح را که مقصر این واقعه در ارواح کودک است که در خانه او زندگی می کنند مقصر دانست. این حادثه باعث شد برنت به شدت وحشت زده شود ، که اکنون با چراغ هایش می خوابد.

وی گفت: “این به ویژه در دوران قرنطینه چالش برانگیز است زیرا من نمی توانم کسی را برای آسایش در اینجا با کسی دیگر داشته باشم. وقتی تنها هستی ، وحشتناک تر هم هست. این مسخره است ، اما من با یک باشگاه گلف و با اتاق نشیمن می خوابم. “، گفت برنت.

“باد باد و هیچ چیز دیگری”

آدریان گومز ، که با پشتیبانی IT کار می کند ، خود را فردی نسبتاً منطقی توصیف می کند ، اما گفت وقایعی که در خانه او صورت گرفته باعث شده است که او از ترس پنهان شود و گویا شخصیتی در یک فیلم ترسناک داشته باشد. گومز به همراه شریک زندگی خود در لس آنجلس در حال انزوا بوده است. یک شب ، دستگیره در جلوی درب شروع به تکان خوردن آنقدر “شدید” و با صدای بلند کرد که گومز و شریک زندگی او آن را از طرف دیگر آپارتمان شنیدند. وقتی برای بررسی علت ایجاد سر و صدا به بیرون رفت ، کسی را در بیرون ندید. در اواسط ماه آوریل ، حادثه دیگری رخ داد که باعث شد تا گومز دفع شود. سایه پنجره ای در اتاق او با وجود این که پنجره بسته شده بود سایه بان لرزید و سایه روی پنجره دیگر کاملا ثابت مانده است. گومز و شریک زندگی وی گربه دارند ، اما آنها در یک اتاق دیگر بودند و پس از بررسی سایه ، هیچ اشکالی ، پرنده یا موجودات دیگری پیدا نکرد که بتواند صدا را تولید کند.

هم ادرین و هم شریک زندگی وی رد پای قدم هایشان را شنیده اند ، اما می گویند هیچ کس بالاتر از آنها زندگی نمی کند. “من یک شخصیت نسبتاً منطقی هستم که سعی می کنم فکر کنم ،” چه چیزهای معقول و ملموس می تواند باعث این امر شود؟ ” گومز به نیویورک تایمز گفت: اما وقتی این جواب ها را ندارم ، شروع می کنم فکر کنم ، “شاید چیز دیگری ادامه یابد”.

جان ال تننی ، مجری سابق برنامه تلویزیونی به نام “Ghost Stalkers” و خودش را محقق ماوراء الطبیعه توصیف می کند ، گفت: بیشتر موارد دریافت شده دارای یک توضیح طبیعی است و خاطرنشان می کند که تمام صداهای مرموز که مردم اکنون می شنوند همیشه در آنجا بودند. اما آنها به سادگی متوجه آنها نشدند.

“وقتی خورشید غروب می کند و خانه شروع به گرم می کند ، آنها معمولاً در محل کار هستند. آنها عادت ندارند آجرهای پوپ را بشنوند و چوب گسترش می یابد. این طور نیست که خانه صدای این صداها را ایجاد نکرده است. آنها فقط هرگز وقت لازم برای توجه به این موضوع را نداشته است. “، تننی به نیویورک تایمز گفت.

Kurt Gray ، استادیار دانشگاه کارولینای شمالی در چاپل هیل گفت: در زمان های دشوار ، یک حرکت اضافی برای یافتن معنا در هرج و مرج وجود دارد ، که بعضی اوقات باعث می شود افراد خود را به صورت خلع سلاح وام دهند.

پروفسور گری اظهار داشت ، این برخوردهای اسرارآمیز می تواند یک اثر جانبی تنهایی باشد. کورت گری گفت: “در قرنطینه ، شما از نظر جسمی محدود هستید و همچنین از لحاظ روانشناختی محصور هستید. دنیای شما باریک می شود. شما در خانه به دام می افتید ، به تماس انسانی احتیاج دارید. این راحت است که فکر کنید که یک ماده فوق طبیعی در اینجا با شما وجود دارد.”