قطار برنی متوقف می شود ، اما آیا سناتور به مبارزه از خارج ادامه خواهد داد؟

قطار برنی متوقف می شود ، اما آیا سناتور به مبارزه از خارج ادامه خواهد داد؟

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با گرگ پالاست ، گزارشگر تحقیقاتی برنده جایزه که در رسانه های مشهور مشهور حضور دارد ، پیوست. و دکتر آژامو باراکا ، روزنامه نگار ، فعال سیاسی آمریکا.

سن بورد ساندرز ، سناتور آمریكا (I-VT) روز چهارشنبه اعلام كرد كه وی از مسابقه دموکرات برای کاخ سفید کنار می رود ، به دنبال چند هفته پیگیری مسیری که به طور فزاینده ای بعید به نظر می رسد برای شکست دادن پیشکسوت معتدل برای نامزدی ، معاون رئیس جمهور پیشین آمریكا جو بایدن است. ، در مسابقه ای که اکنون با همه گیر شدن کرونویروس COVID-19 غلبه کرده است. تأثیر این امر در پیشروی مسابقه چه خواهد بود؟ همچنین آیا آنچه در این هفته در ویسکانسین اتفاق افتاد ، آغاز جنگهای انتخاباتی سال 2020 خواهد بود؟

“رئیس جمهور دونالد ترامپ روز سه شنبه بار دیگر ابراز حمایت خود از کاهش مالیات بر حقوق و دستمزد – مکانیسم اولیه تأمین اعتبار برای تأمین اجتماعی و مدیکر” – و گفت که او حتی اگر ایالات متحده در حال حاضر در میان مردم سراسر کشور نباشد ، خواستار چنین کاهش است. بهداشت و اضطراری اقتصادی ، “رویاهای مشترک امروز چهارشنبه گزارش دادند. آیا این “کد برای جمع آوری بودجه اختصاصی تأمین اجتماعی” است ، همانطور که سازمان مترقی کار تأمین اجتماعی می نامد؟

ایالات متحده رنج می برد و مرگبارترین روز خود را هنوز از ویروس COVID-19 رنج برده است ، و تقریباً 2،000 کشته در بین روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه رخ داده است. براساس اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، آمار کشته شدگان از عصر چهارشنبه در 14،390 است. تصور می شود این یک پاسخ تمام عیار باشد ، اگر به ترامپ ، اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک و دیگران گوش دهید ، اما آیا واقعاً همه دست ها صدا می شوند ، چه رسد به استقبال؟ مطابق مقاله 3 آوریل آسوشیتدپرس ، “دو سال است كه دولت ترامپ تلاش می كند تا یكی از برنامه های امضای كوبا را تمیز كند – كارمندان دولت دولتی كه بیماران را در سراسر جهان درمان می كنند ، در نمایش قدرت نرم و همچنین بدست آوردن میلیارد ها میلیارد دلار. به ارزآوری ارزانی احتیاج دارید: برچسب زدن پزشکان و پرستاران به عنوان کارگران استثمارگر و عوامل تلقین کمونیستی ، ایالات متحده سلسله پیروزی ها را بدست آورده است زیرا برزیل ، اکوادور و بولیوی هزاران نفر پس از آنکه دولت های چپ گرا با هاوانا متحد شدند با دولت های راست دوستانه جایگزین شدند ، پیروزی هایی را تجربه نکردند. به واشنگتن واقعاً اینجا چه خبر است ، و چه چیزی در معرض خطر است؟

“طالبان پس از متهم كردن رهبران در كابل مبنی بر امتناع از اجرای بخش عمده ای از توافقنامه صلح آمریكا ، مذاكرات مبادله زندانیان با دولت افغانستان را متوقف كردند. سكونت مهم این مسئله برای بسیاری كه امیدوار بودند شروع مذاكرات رسمی بین دو طرف افغانستان باشد. ، “روزنامه واشنگتن پست روز سه شنبه گزارش داد. ما از این چه کاری می کنیم؟

میهمانان:

گرگ پالاست – گزارشگر تحقیقاتی برنده جایزه که در مجله نگهبان ، مجله ملت ، مجله رولینگ استون ، بی بی سی و سایر رسانه های مشهور دیده می شود. وی ونزوئلا را برای فیلم “اخبار شب” The Guardian و تلویزیون بی بی سی پوشش داد. گزارش های بی بی سی وی اساس فیلم او “ترور هوگو چاوز” است.

دکتر آژامو باراکا – روزنامه نگار ، فعال سیاسی آمریکا و نامزد سابق حزب سبز برای نایب رئیس جمهور ایالات متحده در انتخابات 2016.

جیم کاواناوه – تحلیلگر سیاسی و مفسران و ویراستار The Polemicist.

دکتر لینوود توحید – استادیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی.

ابی Egbuna – فعال و نماینده ایالات متحده برای روزنامه زیمبابوه The Herald.

دکتر ماروین وینباوم – اقامت محقق و مدیر مرکز انستیتوی خاورمیانه برای مطالعات پاکستان و افغانستان.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید