قربانیان ، هوشیاران و روایت ها؛ RNC Recap ؛ برابری سلامت

قربانیان ، هوشیاران و روایت ها؛ RNC Recap ؛ برابری سلامت

جشنواره جمهوری خواه گردشگری تروما سرانجام به پایان رسید. آیا این توصیفات گرافیکی از فجایع واقعاً رای دهندگان را به سمت دونالد ترامپ سوق می دهد؟

خانه نیکو، فعال سیاسی ، روزنامه نگار و میزبان مستقل ، به میزبانان Misfit ، باب شلهوبر و میشل ویته ، می گوید كه تلاش های جمهوری خواهان برای خنثی كردن مقصر خشونت در كنوانسیون خود ، غیر صادقانه بود ، اما دموكرات ها نیز چیز زیادی برای توصیه آنها ندارند. وی همچنین در مورد از دست دادن استیو بانون و معنای آن برای پیام ترامپ ، اینکه پلیس تحت دولت بایدن-هریس چگونه به نظر می رسد و موانع سیاسی برای واکنش همه گیر همه جانبه در آمریکا صحبت کرد.

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال دارای مجوز از هیئت مدیره و متخصص طب چاقی ، زمینه را برای نابرابری شدید نتایج دیابت و قطع عضو در ایالات متحده بین بیماران سیاه و سفید ، تلاش های جدید برای پرداختن به آنها و ادعای دونالد ترامپ در مورد مراقبت های بهداشتی پیشرفته در ایالات متحده به وجود آورد. ایالت ها.

دیو لیندورف، گزارشگر تحقیق و بنیانگذار مجموعه اخبار این نمی تواند در حال وقوع باشد ، در مورد چگونگی شکل گیری روایت خشونت در کنوشا ، چگونگی شکل گیری افکار عمومی در برابر فرهنگ آمریکایی پلیس ، چگونه می تواند به این قانون عمل کند؟ نمایش قدرت ریاست جمهوری ، چقدر اداره پست برای بسیاری از آمریکایی ها حیاتی است و چرا نمی توان به شرکت های خصوصی اعتماد کرد تا مسئولیت را بر عهده بگیرند.

LJM، بنیانگذار Speakezie و خانم Black America DC ، همچنین در اینجا صحبت کرد و صحبت کرد که چه کسی باید آخر هفته را تعطیل کند و در مورد کارهایی که انجام می دهد با تجربه فرهنگی و فضای اصالت ، Speakezie بحث کند.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]