قرار گرفتن در معرض رسانه های اجتماعی ، اخراج دانشجویان چینی ، غارت آمریکا

قرار گرفتن در معرض رسانه های اجتماعی ، اخراج دانشجویان چینی ، غارت آمریکا

محافظت و خدمت: تاریخچه ایمی کلوبوچار با پلیس قاتل مینیاپولیس نشانگر موضع لیبرال در مورد خشونت پلیس است.

فیل استینسوناستاد دادگستری کیفری در دانشگاه بولینگ گرین ایالات متحده و بازپرس اصلی بانک اطلاعات جنایی پلیس هنری ا. والاس ، به یادآوری ناکامی ها می گوید زشتی خشونت پلیس وجود دارد ، روز به روز و فقط و گاهی اوقات به آگاهی عمومی می رسد. بی اعتنایی آشکار به زندگی نشان داده شده توسط افسری که جورج فلوید را به قتل رساند ، پرده را به فرهنگ پلیس می کشد که از عدالت خشن خیابان حمایت می کند و به عمد ترسی از سیاه پوستان ایجاد می کند. مأمورین با تاریخچه های مشکل دار روزانه از عواقب خشونت خود فرار می کنند و پیشرفت در عبور از فرهنگ باریک و آبی رنگ آهسته است. او می گوید مردم حق عصبانیت دارند.

دکتر ماروین وینباوم، مدیر مطالعات افغانستان و پاکستان در انستیتوی خاورمیانه ، توضیح می دهد که با وجود تمایل ترامپ برای ترک این جنگ ، هنوز بحث در مورد زمان و چگونگی خروج از افغانستان وجود دارد. و با آمدن انتخابات ، هیچ چیز سنگی نیست. وی همچنین توضیح داد كه صلح و آتش بس لزوماً جزء “توافق خروج” ایالات متحده با طالبان نیستند. با این حال ، طالبان در پشت آخرین آتش بس ، که یک توطئه روابط عمومی است و این واقعیت را پوشش می دهد که واقعاً دولت افغانستان تمام امتیازات را می گیرد ، پوشش می دهد.

والتر اسمولارک، تحلیلگر اخبار اسپوتنیک و تهیه کننده Loud and Clear ، روابط بین هنگ کنگ ، چین و ایالات متحده را توصیف می کند و اینکه آیا واقعاً قصد دارد روابط اقتصادی خود با هنگ کنگ را تغییر دهد. ایالات متحده قطعاً در حال پیشگیری از ممانعت از دانشجویان چینی است ، هیستری که آگاهانه توسط جامعه اطلاعاتی ایجاد شده است. آنها همچنین درباره بازدارندگی عقلانی هسته ای کره شمالی و نقش پیونگ یانگ در ژئوپلیتیک آسیا بحث کردند.

میزبان مأیوس باب شلوئبر و جملار توماس همچنین درباره آخرین آمار بیکاری و انقباض اقتصادی عظیم ایالات متحده ، مدیرعامل قایق های خانگی میلیون دلاری که از این بحران فرار می کنند ، صحبت کردند ، دستور اجرایی ترامپ در رسانه های اجتماعی و اتهامات آینده آمریکا علیه بانوی اول ونزوئلا.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم