قرار ملاقات های متنوع بایدن بازگشت به امپریالیسم بین بخشی

قرار ملاقات های متنوع بایدن بازگشت به امپریالیسم بین بخشی

جنایات جنگی آشکار آمریکا در افغانستان مجازات نمی شوند. فیس بوک از “حریم خصوصی کاربران” در میان سرکوب منتقدان نقل می کند.

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند جو لوریا، سردبیر اخبار کنسرسیوم ، برای بحث در مورد انتقادات رئیس جمهور. تلاش های دونالد ترامپ برای خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان از مشاور امنیت ملی سابق HR McMaster ، چرا اجرای عدالت برای قربانیان مشکوک به جنایات جنگی در افغانستان که توسط سربازان آمریکایی انجام شده و گزارش وحشتناک اخیر در مورد جنایات نیروهای استرالیایی بسیار دشوار است در کشور.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند کریس گارافاسردبیر Tech for the People ، برای بحث در مورد لفاظی های گمراه کننده فیس بوک برای توجیه سرکوب منتقدان خود ، پیامدهای نگران کننده عملکرد جدید “ناوگان” توییتر برای حفظ حریم خصوصی کاربر و مبادلات بین نگرانی ها در مورد حقوق مهم حریم خصوصی و عمومی استفاده می کند. سلامتی هنگام استفاده از تلفن های همراه برای ردیابی شیوع COVID-19.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند دکتر جارد بال، استاد مطالعات ارتباطات در دانشگاه ایالتی مورگان در بالتیمور ، MD ، متصدی imixwhatilike.org و نویسنده کتاب جدید ، “افسانه و تبلیغ قدرت خرید سیاه ، برای بحث در مورد اخباری که قرار است جو بایدن نامزد شود اولین مدیر زن اطلاعات ایالات متحده و اولین مدیر امنیت داخلی لاتین ، چرا انتصاب این ارقام کمکی به بهبود چشم انداز اقتصادی گسترده افرادی نمی کند که گویا با چنین اقداماتی نمایان می شوند و وعده نگران کننده جو بایدن برای انتصاب آنتونی بلینکن به عنوان وزیر امور خارجه .

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم