قانونگذار آمریكایی سلطنتی هری ، مگان را به “مداخله مداوم” در انتخابات آمریكا متهم كرد

قانونگذار آمریكایی سلطنتی هری ، مگان را به “مداخله مداوم” در انتخابات آمریكا متهم كرد

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

یکی از نمایندگان کنگره ایالات متحده از دولت انگلیس و خانواده سلطنتی خواستار اقدام علیه شاهزاده هری مونت باتن-ویندزور و مگان مارکل شده است.

نماینده جیسون اسمیت (R-MO) روز جمعه فاش کرد که نامه ای به خانم کارن پیرس ، سفیر انگلیس در ایالات متحده در دفتر امور خارجه و مشترک المنافع صادر کرده است تا نگرانی خود را از “مداخلات مداوم” هری و مگان در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020

نماینده کنگره اظهار داشت که از اظهار نظرهای اخیر زوجین متاهل در میان مراسم مجازی رویداد “TIME 100: با نفوذترین افراد سال 2020” نگران شد.

هری در 22 سپتامبر گفت: “با نزدیک شدن به ماه نوامبر ، ضروری است که سخنان نفرت ، اطلاعات غلط و منفی آنلاین را رد کنیم.” وقت آن است که نه تنها تأمل کنیم بلکه عمل کنیم. “

ماركل كه يك شهروند آمريكا است و واجد شرايط رأي دادن در 3 نوامبر است ، خاطرنشان كرد: ما فقط 6 هفته با روز انتخابات فاصله داريم و امروز روز ملي ثبت نام رأي دهندگان است.

اسمیت ادعا می کند که هری و مگان از طریق تشویق آمریکایی ها به رای دادن و راهنمایی آنها برای “رد سخنان نفرت ، اطلاعات غلط و منفی آنلاین” درگیر مداخلات داخلی شدند.

وی همچنین تأکید کرد که در حالی که خاندان سلطنتی انگلیس در طول تاریخ سیاست بی طرفی سیاسی را دنبال می کردند ، گرایش های دوک و دوشس ساسکس “کاملاً پنهان شده و به طور گسترده گزارش شده است.”

در حالی که خروج هری و مگان از خانواده سلطنتی دانش عمومی است ، اسمیت ادعا کرد که ملکه الیزابت دوم به آنها اجازه داده است عنوان های دوک و دوشس و همچنین “امتیازات” خاص خود را حفظ کنند.

“بنابراین ، با اجازه دادن به دوک و دوشس ساسکس برای حفظ عناوین خود ، و ادامه این اظهار نظرهای سیاسی ، دولت انگلیس به طور موثر از دخالت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده از مقامات در بالاترین سطح تشکیلات انگلیس چشم پوشی می کند ،” نوشت.

نماینده مجلس در پایان خواستار این شد که دولت بریتانیا هری و مگان را خندوانه کند یا “از همه عناوین ، سبک ها و امتیازاتی که در حال حاضر برای آنها حفظ می شود” از این دو نفر سلب شود.

با این حال ، هنگامی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده در مورد اظهارات ماه گذشته از این زوج سال شد ، به نظر می رسید که او نظرات خود را جدی بگیرد ، با وجود این که خبرنگار ادعا کرد که هری و مگان “اساساً مردم را به رای دادن تشویق می کردند [Democratic presidential candidate] جو بایدن. “

ترامپ در مورد کنفرانس خبری 23 سپتامبر خود از کاخ سفید در مورد مارکل گفت: “من طرفدار او نیستم.” “من آرزوی موفقیت زیادی برای هری دارم ، زیرا او به آن نیاز خواهد داشت.”