قانونگذاران آمریكا برای حمله به سایر كشورها هزینه می كنند اما برای تهیه بسته كامل COVID-19 با بودجه مبارزه می كنند

قانونگذاران آمریكا برای حمله به سایر كشورها هزینه می كنند اما برای تهیه بسته كامل COVID-19 با بودجه مبارزه می كنند

در این نسخه از ساعت بحرانی ، همكاران دکتر ویلمر لئون و گارلند نیكسون با نیكو هوس در مورد هزینه پول آمریكا برای حمله به كشورهای مستقل صحبت می كنند ، در حالی كه برچسب قیمت لایحه قانونی كمكهای ویروس بعدی را 1 تریلیون دلار است.

هیل روز چهارشنبه گزارش داد: “قانونگذاران جمهوریخواه به رهبری میچ مک کانل ، رهبر اکثریت مجلس سنا (R-KY) می خواهند برچسب قیمت دور بعدی قانون کمک به بیماری کروناویروس را 1 تریلیون دلار نگه دارند.” به نظرم می رسد که آنها به جای یافتن راه حل واقعی برای تأثیر همه گیر ، در تلاشند عددی را پیدا کنند.

ما به این اسطوره فروخته ایم که جمهوریخواهان و دموکرات ها در نقطه های مخالف طیف سیاسی قرار دارند و رأی دادن به یک حزب بر دیگری تحولات چشمگیری در سیاست ایجاد می کند. خوب ، عناوین روز سه شنبه در Antiwar.com می خواند: “رهبری دموکراتیک مجلس با نمایندگان جمهوریخواه برای نگه داشتن نیروهای آمریکایی در افغانستان همراهی می کند.” آراء سیاسی مانند اینها در مورد وضعیت فعلی سیاست در ایالات متحده چه می گوید؟

واشنگتن پست روز چهارشنبه گزارش داد: “ایالات متحده به چین دستور داده است كه كنسولگری خود را در هوستون تا روز جمعه ببندد.” مورگان اورتاگوس ، سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: “دولت ترامپ تصمیم گرفت كه دستور كنند كه كنسولگری چین در هیوستون را كه در سال 1979 افتتاح شد و در منطقه ای با جامعه بزرگ چینی قرار دارد ، محافظت كند.” چهارشنبه گفت ، “خروجی افزود. پیامدهای این اقدام ژامبون دار چیست؟

تیتر 17 ژوئیه در بخش گرایزون می نویسد: “با حمایت ایالات متحده ، تایوان فریبی راجع به هشدار به سازمان جهانی بهداشت COVID هشدار داد.” به گفته نویسنده آژیت سینگ ، “ادعای تایوان مبنی بر هشدار زودهنگام به WHO درباره COVID و” انسان-به انتقال انسان “توسط دولت ترامپ مورد سوء استفاده قرار گرفته است تا به بدن چند جانبه حمله کرده و گرما را به چین تبدیل کند. فقط یک مشکل وجود دارد: این کاملاً نادرست است.”

معمر قذافی ، رهبر لیبی ، رئیس جمهور وقت اوباما در سال 2011 هشدار داد كه در امور كشور آفریقای شمالی دخالت نكند ، زیرا با این كار قوطی كرمها را باز خواهد كرد كه آمریكا قادر به كنترل آن نیست. اوباما به چه کسی گوش کرد؟ قذافی؟ نه ، این خیلی صحیح بود برای تصحیح. او به هیلاری کلینتون و سوسن رایس گوش فرا داد. ما این ظروف سرباز یا مسافر را درست روی پای آنها گذاشته ایم

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا در تلاش برای معرفی خود به عنوان رهبر قانون و نظم ، از اختیارات وزارت امنیت داخلی در داخل كشور استناد كرده و سعی در ناامنی در خیابان های آمریكا دارد. این واقعیت که این اقدامات غیرقانونی است ، بی ربط است. از همه گذشته ، چه کسی به یک قانون اساسی در یک جمهوری مشروطه احتیاج دارد؟

بنابراین ، ما درمورد عوامل همبستگی در جامعه آفریقایی-آمریکایی شنیده ایم که اثرات COVID-19 را تشدید می کنند. در مورد آن موضوع ، روزنامه دوشنبه در نیویورک تایمز می خواند: “کودکان سیاه پوست احتمالاً بعد از عمل جراحی نسبت به همسالان دیگر از دنیا می روند ، نشان می دهد.” این خروجی خاطرنشان کرد: “یک مطالعه بزرگ ، که در مجله Pediatrics منتشر شده است ، نشان می دهد که اختلافات در نتایج جراحی ، حتی در بین کودکان سالم نیز وجود دارد.” ما از این چه کاری می کنیم؟

و در آخرین بخش ما ، الكساندر مرکورییس برای گفتگو در مورد کریمه ، كودتای 2014 اوکراین و چگونگی بازگشت منطقه به روسیه به این نمایش پیوسته است.

میهمانان:

خانه نیکو – فعال سیاسی ، روزنامه نگار پخش و بنیانگذار و مدیرعامل شبکه MCSC

استیو لندمن – نویسنده و تحلیلگر ژئوپلیتیک

مایکل وون – نایب رئیس بخش جانبازان برای صلح سان فرانسیسکو

K.J. نه – فعال صلح ، نویسنده و معلم

دکتر جرالد هورن – مورخ آمریکایی و دارنده استادی تاریخ و مطالعات مطالعات آفریقایی مورز در دانشگاه هیوستون

ری بیکر – تحلیلگر سیاسی و میزبان برنامه عمومی پادکست

دکتر یولاندرا هنکوک – پزشک متخصص و متخصص داروهای چاقی دارای مجوز از هیئت مدیره

الكساندر مرکوریس – نویسنده اهل لندن در امور بین الملل با منافع ویژه در روسیه و قانون

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]