قاضی درمورد استرداد آسانژ به آمریکا احکام … سال نو مبارک!

قاضی درمورد استرداد آسانژ به آمریکا احکام … سال نو مبارک!

در این قسمت از خطوط خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان سال جدید را با آخرین به روزرسانی در مورد جولیان آسانژ باز می کنند. به نظر می رسد قاضی به دلیل مشکلات بهداشتی ، استرداد بنیانگذار ویکی لیکس را صادر کرد.

میهمانان:

خانه نیکو – فعال سیاسی | قاضی درمورد استرداد آسانژ تصمیم می گیرد

تام ویتمور – عضو ارشد هیئت مدیره MUFON | مشاهدات بشقاب پرنده تایید شده بیشتر … چرا اکنون؟

مارگارت کیمبرلی – ویرایشگر گزارش Black Agenda | انقلاب هائیتی ، مجازات چنین افرادی

لی استراناهان – میزبان The Backstory | پیش بینی ها آنچه در سال 2021 انتظار داریم

اولین خبر بزرگ سال جدید مربوط به جولیان آسانژ است. بسیاری امیدوار بودند که این خبر بخشوده شود اما این حکمی است که استرداد به ایالات متحده را انکار می کند. فعال سیاسی نیکو هاوس نظرات خود را در مورد پیامدها به ما می گوید.

تصاویر بیشتری از بشقاب پرنده های آشکار در حال بیرون آمدن است. آیا این به دلیل عصر دیجیتال ما است یا شواهد و مدارک فیلمبرداری شده است؟ تام ویتمور ، متخصص فرازمینی ، به افزایش تعداد مشاهده اشاره می کند.

ملتها در سراسر جهان همیشه به خاطر انقلابها مجازات می شوند. تأثیرات آن بر روی یک منطقه می تواند دهه ها به طول انجامد. نویسنده و ویراستار مارگارت کیمبرلی در مورد موارد شدید به ما تاریخ می دهد.

سرانجام ، ما در یک سال جدید هستیم. مطمئناً می توانستیم شاهد سقوط بیشتر جهان نسبت به سال 2020 باشیم ، اما بسیاری امیدوار هستند. روزنامه نگار تحقیقی لی استراناهان به آینده نگاه می کند و پیش بینی های خود را برای 12 ماه آینده انجام می دهد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم