فیلم گرافیکی: دو دانشجوی آمریکایی پس از ارسال ویدئو نژادپرستانه TikTok اخراج شدند

فیلم گرافیکی: دو دانشجوی آمریکایی پس از ارسال ویدئو نژادپرستانه TikTok اخراج شدند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دو دانش آموز دبیرستان کارولتون جورجیا پس از انتشار ویدئویی نژاد پرستی در سایت رسانه های اجتماعی TikTok جمعه اخراج شدند.

اگرچه این کلیپ 50 ثانیه ای ابتدا در روز پنجشنبه در TikTok به اشتراک گذاشته شد ، اما در نهایت راهی توییتر شد و توسط کاربران به اشتراک گذاشته شد. “کارولتون” بامداد جمعه در توییتر گرایش داشت.

هشدار: فیلم حاوی زبان حساسی است و ممکن است برای همه مخاطبان مناسب نباشد.

این ویدئو که یک فیلم آشپزی را شبیه سازی می کند به عنوان دو دانش آموز فنجان آب را داخل سینک حمام می ریزند ، یک نوجوان زن و مرد را نشان می دهد که از علامت های نژادی مانند n-word استفاده می کند و چندین اظهار نظر منعکس کننده در مورد سیاه پوستان نشان می دهد.

نوجوان ماده در این فیلم گفته می شود: “اول ما سیاه داریم”. پسران نوجوان مذكور در ادامه با: “بعدی ما پدر نداریم.”

اسامی دانشجویان به طور رسمی منتشر نشده است ، اگرچه چهره های آنها در این فیلم قابل مشاهده است.

طبق گفته نیویورک تایمز ، مدیر دبیرستان کارولتون دیوید بروکس تحقیقات را شروع کرد روز پنجشنبه ، اندکی پس از ارسال ، وارد ویدیو شد.

وی در بیانیه ای گفت: “اولویت اصلی ما برای ایمن نگه داشتن مدارس است ، و شکی نیست که این حادثه باعث ایجاد تنش قابل توجهی در دبیرستان کارولتون ، سراسر ولسوالی ، ایالت و ملت – حتی جهان” شده است.

در بیانیه ای در روز جمعه ، مارك آلبرتوس ، سرپرست مدارس شهر كارولتون تأیید كرد كه این دو دانش آموز اخراج شده اند ، و رفتار آنها را “غیرقابل قبول” و “نماینده احترام منطقه برای همه مردم” خواند.

آلبرتوس افزود: “این واقعه فرهنگ مدارس شهر کارولتون را منعکس نمی کند.” “ما به تنوع خود بسیار افتخار می کنیم و کل جامعه ما نیز چنین است. ما به دلیل اقدامات معدود افراد لازم نیست که از این ویژگی مهم چشم پوشی کنیم. “

عضو هیئت مدیره مدرسه گیل اونیل به آتلانتا ژورنال گفت: او از این فیلم وحشت زده است.

“من بسیار شگفت زده شدم. من فقط نمی توانستم باور داشته باشم که در این روز و عصر ما هنوز مجبوریم با این نوع مسائل سر و کار داشته باشیم. “O’Neal گفت. “ما به دلایلی به عنوان Trojan Nation خوانده می شویم ، و این نشانگر چیزی نیست که در این جامعه و نه در این شهر ادامه یابد.”


پاسخی بگذارید