فیلم ویروسی خواستار تعطیل شدن PornHub در میان تجاوزهای تجاوز جنسی و قاچاق جنسی به کودکان شد

فیلم ویروسی خواستار تعطیل شدن PornHub در میان تجاوزهای تجاوز جنسی و قاچاق جنسی به کودکان شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

PornHub بزرگترین و یکی از محبوب ترین وب سایت های جهان است که دارای محتوای سرگرمی برای بزرگسالان است. این پلتفرم بارها و بارها به میزبانی مستهجن غیرمجاز آپلود شده توسط کاربر متهم شده است ، چیزی که وب سایت اصرار داشت که سعی دارد از طریق نظارت دقیق از آن جلوگیری کند.

مطابق با کمپین #Traffickinghub ، که نویسنده این کلیپ است ، ویدئویی مبنی بر “همدردی” ادعا شده در وب سایت اشتراک گذاری مستهجن PornHub با تجاوز به کودکان و قاچاق کودکان در رسانه های اجتماعی اخیرا رواج پیدا کرده است.

در فیلم های انیمیشن ، که از وب سایت کمپین به اشتراک گذاشته شده اند و از اواخر ماه ژوئن در سکوهای رسانه های اجتماعی در گردش هستند ، این غول پورنو متهم می شود که نتوانسته است “اطمینان” در تأیید سن و رضایت افرادی که در این فیلم حضور داشته اند ، به اثبات برساند. فیلم های به اشتراک گذاشته شده در وب سایت خود

این مبارزان چندین مورد از این سکو را ذکر می کنند که گفته می شود از کلیپ هایی که نشان دهنده سوءاستفاده جنسی از دختران زیر سن است ، سود می برند ، و نمونه ای از کودک 15 ساله مستقر در فلوریدا را که یک سال مفقود شده بود تا زمانی که فیلم هایی از تجاوز به وی پیدا شد ، ذکر می کنند. سایت اینترنتی. داستان دیگری که در این ویدئو به نمایش گذاشته شده است ، توضیح می دهد که چگونه یک کودک 14 ساله ، رز کالمبا از اوهایو ، ماه ها تلاش می کرد فیلم هایی از تجاوز به عنف خود را که از PornHub برداشته شده است ، دریافت کند ، که به گفته وی تا زمانی که وی وب سایت را با اقدام قانونی تهدید نمی کند ، فیلمبرداری کرد.

مبارزان به این نتیجه رسیدند که این وب سایت از سوء استفاده جنسی از زنان و دختران زیر سن استفاده و سود می کند و بنابراین باید پاسخگو باشد. آنها همچنین ادعا می کنند که فیلم “در معرض” آنها بیش از 25 میلیون بازدید در سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی دارد.

این کمپین توسط “سازمان مبارزه با قاچاق” Exodus Cry پشتیبانی می کند ، که از پاسخگویی PornHub “فعال و سودآوری از قاچاق جنسی و بهره برداری از زنان و خردسالان” پشتیبانی می کند و آن را کاملاً تعطیل می کند. طومار مربوطه هم اکنون توسط بیش از 1.5 میلیون نفر در وب سایت Traffickinghub و بیش از 1.1 میلیون نفر در بستر Change.org به امضا رسیده اند.

فعالان مبارزه با قاچاق کالا پیش از این ، PornHub را متهم كردند كه نتوانست سریع فیلمهای مستهجن پورنو را كه توسط کاربران بارگذاری شده بر روی این سیستم عامل آپلود شود.

PornHub تاکنون درباره ویدئویی که توسط مبارزان #Traffickinghub ساخته شده ، اظهار نظری نکرده است. با این حال ، یکی از بازیگران برنده جایزه پورنو ، آسا آکیرا ، هفته گذشته خواستار حمایت از این سکو شد و ادعا کرد که اتهامات مطرح شده علیه این جنبش توسط این جنبش “دروغین” است ، زیرا “محتوای غیرقانونی” همیشه “بوده است” به شدت ممنوع است “و از نزدیک توسط پورن هاب کنترل می شود.

“Exodus Cry در تلاش است تا یک برنامه بنیادگرایانه مسیحی – لغو مستهجن و کارهای بزرگسالان” را تحت پوشش اکتیویسم قرار دهد. این خطرناک ، گمراه کننده و بسیار غیر مسئولانه است. “این ستاره پورنو در توییتر بحث کرد.

مبارزان پاسخ داد به اظهارات آكیرا با بیان اینكه PornHub با “داشتن” سایر سرگرمی های بزرگسالان “اظهارات در دفاع از خود” در حال وحشت “و” تلاش برای كنترل آسیب “است ، می گوید.

تخمین زده می شود که PornHub حدود 3 میلیارد بازدید در هر ماه دریافت کند و آن را به بزرگترین بستر اشتراک گذاری بزرگسالان در جهان تبدیل کند.