فیلم ها: NYPD آب نبات در فروش جوان آب نبات در مترو را در طول همه گیری حفظ می کند

فیلم ها: NYPD آب نبات در فروش جوان آب نبات در مترو را در طول همه گیری حفظ می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

ویدئویی که در 11 آوریل به های اجتماعی ارسال شده است ، نشان می دهد که افسران وزارت پلیس نیویورک (NYPD) در ایستگاه مترو هارلم در شهر نیویورک در حال کشیدن کودک خردسال به دلیل فروش شیرینی در قطار بودند.

این درگیری توسط شاهد شوكان جنكینز ضبط شد كه به خبرگزاري NYC Gothamist گفت كه این حادثه در ایستگاه خیابان 145 رخ داده است در حالی كه او در جمعه شب در حال بازگشت به خانه به شهر جرسی بود.

فیلم ویدئویی از این نزاع نشان می دهد که ماموران پلیس به اجبار پسر جوان را به دلیل فروش آب نبات در اتومبیل مترو به بیرون کشانده اند ، حتی پس از آن که یک زن به طور مکرر خود را به عنوان مادر پسر معرفی کرد. خواسته های زن برای رهایی پسربچه نادیده گرفته شد ، حتی در شرایطی که افراد مستقل با صدای بلند ابراز نارضایتی نسبت به رفتار مأمورین با خردسال داشتند. پسرک – به وضوح ترسناک – دیده می شود که گریه می کند وقتی پلیس با تهاجم پیراهن او را می کشد.

یک افسر به مادر پسر گفت: “ما به شما اجازه خواهیم داد تا پسرش برود وقتی با من صحبت می کنید.”

“من الان با شما صحبت می کنم!” زن پاسخ می دهد

طبق گفته های جنکینز ، پلیس همچنین شیرینی را که پسرک به اشتباه روی سکو مترو انداخت ، پس از آنکه رهگذران به جمع آوری آن برای پس دادن پسرک کمک کردند ، انداختند.

“آنها مانند آدم ربایان شبیه به آدم ربایی بودند و سعی می کردند پسر بچه را ربودند. من احساس عصبانیت کردم. این یک پسر کوچک است. آیا آنها نمی توانند با او صحبت کنند و بگویند امنیت نیست ، به خانه بروید؟ چرا به سه افسر احتیاج داشتند؟ تا او را به حوزه برسانیم؟ ” جنکینز به گوتامیست گفت.

ویدیوی دیگری که توسط کاربر توئیتر ربکا کاواناغ به اشتراک گذاشته شده نشان می دهد که مأموران پلیس در حال کشیدن پسر از پله های مترو به یک محل در ایستگاه هستند. با این حال ، مشخص نیست که آیا NYPD پسر را در آنجا بازداشت کرده یا او را رها کرده است.

هارون دونوو ، سخنگوی اداره حمل و نقل شهری متروپولیتن به گوتامیست گفت: “این فیلم ناراحت کننده است و ما برای اطلاعات بیشتر به NYPD رسیده ایم.”

براساس گزارشی که در اواخر ماه مارس توسط وال استریت ژورنال منتشر شده است ، فروشندگان شهر نیویورک از شیوع تاج ویروس بسیار متاثر شده اند. ماه گذشته ، شورای شهر نیویورک همچنین از شهردار بیل دو بلازیو خواست تا مجوزهای فروش خیابان را بالا ببرد و یک آژانس برای نظارت بر فروشندگان خیابان ایجاد کند.

وی گفت: “به جای اینکه وقت خود را برای فشردن پول از کارگران مهاجری که از دست دادن رکورد رنج می برند و به طور فزاینده ای نگران چگونگی قرار دادن مواد غذایی روی میز هستند ، نگران باشیم ، شهر ما باید یک بسته امدادی جامع ایجاد کند که شامل انواع تجارت باشد و کارگران ، و این شامل فروشندگان خیابان نیز می شود. »مارگارت چین ، عضو شورای شهر ، ماه گذشته در بیانیه ای به غذاخانه‌ی محور مواد غذایی گفت.

علاوه بر این ، بیش از 16 میلیون آمریکایی پس از از دست دادن شغل خود به دلیل اقدامات قفل تحمیل شده برای مهار شیوع coronavirus ، بین 15 مارس و 4 آوریل برای دریافت مزایای بیکاری اقدام کردند.

نیویورک ایالتی است که توسط همه گیر کرونور ویروس به سختی برخورد کرده است. آخرین داده های Worldometer نشان می دهد که تقریباً 200000 مورد ویروس در امپراتوری ایالت تأیید شده است و بیش از 10،000 نفر در نتیجه جان باخته اند.


پاسخی بگذارید