فیلم ها: Feds Raid YouTuber عمارت کالیفرنیا جیک پل در میان پروب FBI درباره “اعمال جنایی”

فیلم ها: Feds Raid YouTuber عمارت کالیفرنیا جیک پل در میان پروب FBI درباره “اعمال جنایی”

ایالات متحده

URL کوتاه دریافت کنید

FBI فاش كرده است كه پس از اعدام احكام جستجو در عمارت YouTuber جیك پاول در Calabasas ، كالیفرنیا ، و عمارت Graffiti در لاس وگاس ، نوادا ، “تحقیقات در مورد ادعاهای اقدامات مجرمانه” را بررسی كرده است.

رسانه های اجتماعی صبح روز چهارشنبه فوران کردند هنگامی که فیلم های بدست آمده توسط TMZ نشان داد که نمایندگان فدرال در “کامیون های زرهی” که خانه ی پولس را در کالاباس سوار می کند ، نشان دادند.

بعداً مشاهده شد که مقامات از خانه ستاره یوتیوب بیرون آمده اند که ظاهرا چندین تفنگ است.

سخنگوی اف بی آی در بیانیه ای به دست آمده توسط ABC 7 گفت: “اف بی آی در حال بررسی ادعاهای مربوط به اقدامات جنایی پیرامون این حادثه در میدان مد اسکاتس دیل در مه 2020 است.”

به گزارش USA Today ، این حمله در ساعت 6 صبح به وقت محلی از روز چهارشنبه آغاز شد. هیچ بازداشت صورت نگرفت.

سخنگوی اف بی آی همچنین به ABC 7 فاش کرد که یک حکم جستجوی مرتبط نیز در لاس وگاس اجرا شده است. TMZ همچنین فیلم هایی از مأمورین را که به عمارت گرافیتی مستقر در وگاس مستقر شده اند ، دریافت کرده است ، که گفته می شود متعلق به دوست پولس و همکار YouTuber Armani Izadi است.

این تحقیقات فدرال در کنار تصمیم وزارت پلیس اسکاتسدیل آریزونا برای رد اتهامات جریمه علیه پل ، ایزدی و اندرو لئون است.

این سه نفر پس از تظاهرات بر سر مرگ جورج فلوید ، در پی تظاهرات بر سر مرگ جورج فلوید ، مظنون به تجاوز جنایی و تجمع غیرقانونی شدند.

فیلم هایی که در آن زمان به رسانه های اجتماعی ارسال شده بودند ، پولس و دیگران را در مرکز مراجعه به مأمورین اف بی آی نشان می دادند.

توصیه می شود ، فیلم زیر حاوی زبانی است که برخی از مخاطبان ممکن است توهین آمیز بدانند.

“اداره پلیس Scottsdale و دادستان شهر Scottsdale با دادستان ایالات متحده برای منطقه آریزونا و FBI در حال هماهنگی هستند تا از اجرای عدالت در مورد اقدامات مجرمانه در میدان مد Scottsdale در تاریخ 30 مه 2020 ، اطمینان حاصل کنند.” کوین واتس ، مسئول اطلاعات ، روز چهارشنبه در نامه ای به فونیکس ، آریزونا ، روزنامه دیلی ایندیپندنت گفت.

“تصمیم گرفته شده است که در پرونده های جیک پائول ، آرمان ایزدی و اندرو لئون به نفع جامعه باشد که اتهامات غیرقانونی را بدون تعصب رد کنند تا تحقیقات جنایی فدرال به اتمام برسد.”

ریچارد شونفلد ، وکیل پاول ، به آسوشیتدپرس گفت كه وی و مشتری وی حكم حكم جستجوی را كه در خانه پول اجرا شده ، دریافت كرده اند.

وی گفت: “ما هنوز در حال جمع آوری اطلاعات هستیم و با تحقیقات همکاری خواهیم کرد” ، وی با اشاره به اینکه پول در هنگام یورش صبحگاهی “خارج از کشور” بود.