فیلم ها: مسافران هواپیمای دلتا درگیر جنگ وحشیانه در پل جت فرودگاه ایالات متحده هستند

فیلم ها: مسافران هواپیمای دلتا درگیر جنگ وحشیانه در پل جت فرودگاه ایالات متحده هستند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پرواز 1600 Delta Air Lines به آتلانتا ، جورجیا ، در آخر هفته به تأخیر افتاد پس از اینکه دو مسافر در حالی که در پل جت یک ترمینال در فرودگاه LaGuardia شهر نیویورک بودند ، شروع به شلیک چندین مشت به یکدیگر کردند.

فیلم تلفن همراه از این نزاع و درگیری توسط همسفر همسایه Destiny Davis ضبط شده است ، وی به مجوز دهنده فیلم ویدئویی Storyful گفت که وی معتقد است این دو زن “یا پسر عمو یا خواهر” بوده اند.

ضبط دعوای اولیه دیویس با شروع یک مهماندار پرواز از پل جت شروع می شود و درخواست می کند مقامات امنیتی به ترمینال هدایت شوند. همانطور که افراد شوکه شده در کنار خود ایستاده دیده می شوند ، یک مسافر خارج از دوربین شنیده می شود که می گوید: “بیا عالیه را بگیرید ، او در حال جنگ است.”

چند ثانیه از اظهارات مسافر غیبی نگذشته است که زن دیگری به صحنه می آید و بلافاصله فردی را که به عنوان عالیه شناخته می شود صدا می کند.

اگرچه اولین فیلم از سه فیلم دیویس در مورد این حادثه با رفتن زن به سمت دو دونلر قطع شده است ، ضبط دوم نشان می دهد که این جفت جدا شده اما همچنان به تجارت کلمات جنگی ادامه می دهد.

یکی از نزاع کنندگان می گوید ، “من به شما گفتم که دیگر با من بازی نکنید ،” قبل از اینکه دیگران مداخله کنند ، “B *** h ، شما یک کله گنده خود را پیدا کردید.”

با سرهای تا حدودی خنک تر ، سرانجام این دو فاصله بین یکدیگر قرار گرفتند ، یکی با رفتن به سمت قسمت نشیمن در ترمینال و دیگری با رفتن به سمت پل جت برای بازیابی وسایلش.

همانطور که برای سومین و آخرین ضبط شده توسط دیویس ، این دو زن نشان می دهد که در یک تبادل کلمه داغ شده اند و در حالی که دو چهره بزرگسال که قبلا سعی داشتند مبارزان را از هم جدا کنند ، سعی می کنند فاصله بین آنها را حفظ کنند.

یکی از مشاجره کنندگان می گوید: “به همین دلیل است که شما هیچ دوست دیگری ندارید ،” اضافه کنید ، “برو از پادشاه کمک بگیر.”

دیویس به Storyful گفت که برای اکثر مشاجرات ، “قبل از ورود مقامات انتظامی به صحنه ،” مداخله اندکی انجام شده بود “و در نهایت” آنها را با روشی صلح آمیز بیرون کشید “.

به گفته دیویس ، در کل ، هواپیما 30 تا 40 دقیقه به تأخیر افتاد ، وی اظهار داشت که مسافران دلتا قبل از پاکسازی هواپیما برای برخاستن باید منتظر بازیابی چمدان دو نفر باشند.

هنوز مشخص نیست که علت دقیقاً این مسابقه کشتی چیست و آیا اتهامی در این زمینه مطرح شده است.