فیلم ها: شب یکی از اینترنت غنی شده RNC با #Guilfoylechallenge

فیلم ها: شب یکی از اینترنت غنی شده RNC با #Guilfoylechallenge

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/08/19/1080269087_0:167:3114:1919_1200x675_80_0_0_8090123b117e9d286f418f6e739fa62d.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202008261080277885- یکشنبه-one-of-rnc-enriched-internet-with-guilfoylechallenge/

کنوانسیون ملی جمهوری خواه در حال انجام ، چندین سخنران پرشور از جمله دونالد ترامپ جونیور و دوست دختر فعلی وی ، کیمبرلی گیلفویل را تحویل داده است ، اگرچه بسیاری در شور و شوق خود برخی جنون ها را یاد کردند. در حالی که ترامپ جونیور در طی سخنرانی خود برچسب “بالایی” داشته است ، عملکرد گیلفویل اکنون به عنوان یک یادواره زنده می شود.

پس از آنکه کیمبرلی گیلفویل ، رئیس کرسی “کمیته امور مالی پیروزی ترامپ” و دوست دختر فعلی دونالد ترامپ جونیور ، در اولین شب کنوانسیون ملی جمهوریخواهان سخنرانی کرد ، شهروندان به سرعت عملکرد دلسردانه او را به چالشی ، ضبط و ویرایش تبدیل کردند. فیلم هایی که استفاده مجذوب او از این عبارت را بازآفرینی می کنند: “بهترین هنوز نیامده است!”.

پارودی ها پس از گیلفویل ، توییتر را سیل زدند پس از آنكه گیلفویل آنچه را كه در بسیاری از رسانه ها از آن به عنوان عملیاتی كه از قبل ضبط شده است ، توصیف كرد و به صحنه ای خالی با خطوط پرخاشگرانه مانند: “خانمها و آقایان ، رهبران و مبارزان برای آزادی و آزادی و رویای آمریکایی پرداخت. ، بهترین ها هنوز در راه اند!”.

این چالش تازه ، هشتگ #Guilfoylechallenge را دریافت کرد ، پر کردن موضوعات با افرادی که فریاد خطوط مشهور در حال حاضر در تنظیمات خنده دار یا یادآوری خاطرات کلاسیک را که پیشنهاد می کند متناسب با عملکرد فوق العاده Guilfoyle باشد.

طبق گفته BuzzFeed ، این چالش با کاربر توییترDBF_NYC آغاز شد ، اولین کسی که سخنان خود را تقلید کرد ، که به سرعت هزاران بازتوییت دریافت کرد و به بسیاری از افراد الهام بخش همین کار را کرد.

پیروان این چالش جدید تفسیرهای بیش از حد خود را مطرح کردند.

برخی خلاقیت را به چالش کشیدند ، اعضای خانواده و حیوانات خانگی را درگیر کردند و حتی به دنبال طراحی لباس و «بازیگری» رفتند.

سایر کاربران گفتار Guilfoyle را به عنوان زندگی جدید برای الگوهای رفتاری کلاسیک می دیدند.