فیلم های گرافیکی: مردم میسوری پس از دستگیری خشونت آمیز پلیس در برابر زن باردار ، خواستار اصلاح پلیس هستند

فیلم های گرافیکی: مردم میسوری پس از دستگیری خشونت آمیز پلیس در برابر زن باردار ، خواستار اصلاح پلیس هستند

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

فعالان در کانزاس سیتی ، میسوری ، پس از دستگیری ویروسی و وحشیانه اخیر مادر در انتظار ، خواستار اخراج رئیس پلیس محلی و کاهش 50 درصدی بودجه به این بخش هستند.

دژا استالینگز ، که 9 ماهه باردار است ، پنجشنبه سکوت خود را در طی یک کنفرانس مطبوعاتی شکست ، یک هفته پس از دستگیری و مدیریت توسط افسران با اداره پلیس شهر کانزاس (KCPD).

جوان 25 ساله به جمعیت گفت: “KCPD می خواهد شما باور كنید كه آنها قربانی هستند ، اما اینگونه نیستند.” “من یک زن باردار آسیب دیده هستم. من تهدید نیستم حالا به سختی می توانم راه بروم. من هر روز گریه می کنم زیرا برای کودکم ترسیده ام. “

فعالان و اعضای گروه حقوق مدنی نیز در کنفرانس خبری 8 اکتبر سخنرانی کردند و توجه خود را به اقدامات KCPD که توسط تماشاگران مختلف توسط دوربین جلب شد ، جلب کردند.

در یک کلیپ که به طور گسترده منتشر شده است ، مأموران دستگیر تهدید به دستگیری افراد حادثه دیده هستند ، مگر اینکه از زن باردار پشتیبانی کنند.

فیلم های دیگری که از صحنه 30 سپتامبر گرفته شده ، نشان می دهد که یک افسر قبل از فرو بردن زانوی خود در کمر ، استالینگ را به شکم او وادار کرده و مادر باردار را با دستبند بسته است.

سپس افسر نتوانست Stallings را روی پاهایش بلند کند و فقط موفق شد او را برگرداند.

“دختر بچه من حتی به دنیا نیامده است ، اما او قربانی خشونت پلیس است. من در تلاش هستم تا قدرت خود را حفظ کنم. “

پزشکان معتقدند کودک متولد نشده همچنان سالم است.

پلیس KCPD مورد بحث توبیخ یا تعلیق نشده است. علاوه بر این ، مقامات ادعا کردند که استالینگ ، به اتهام جلوگیری از وظایف پلیس ، در دستگیری افسران یک مرد ناشناس دخالت کرده است.

گروهبان سخنگوی KCPD گفت: “بنابراین ما نام آن افسر را نمی گذاریم.” جاکوب بچینا روز پنجشنبه ، طبق گزارش فاکس 4 ، گفت: «افسر در حال حاضر مشغول انجام وظیفه است. در حال انجام وظیفه کامل. هیچ محدودیتی یا مواردی از این دست وجود ندارد. “

بچینا گفت که تحقیقات داخلی توسط دفتر دادستان شهرستان جکسون ، ژان پیترز بیکر ، آغاز شده است تا مشخص شود آیا افسران حاضر در صحنه سیاست را نقض می کنند یا رویه را دنبال نمی کنند.

شایان ذکر است که بدون فیلم های شاهد عینی ، تحقیقات فقط با فیلم نظارت و فیلم دوربین داشبورد از رزمناوهای پلیس باقی مانده است. پروژه های این بخش ، افسران KCPD تا پایان سال 2020 به دوربین های بدن مجهز نخواهند شد.

از روز چهارشنبه گذشته که استالینگ دستگیر شد ، فعالان محلی ریک اسمیت رئیس KCPD و مأمور دستگیری مورد بحث را جمع کرده و خواستار آتش سوزی در شهر شده اند. آنها همچنین خواستار کاهش بودجه اداره پلیس با استفاده از بودجه کم شده به آموزش و پرورش و خدمات بهداشت روان شد.

اریک بانچ ، عضو شورای شهر کانزاس ، به ستاره کانزاس سیتی استار گفت که دستگیری Stallings در 30 سپتامبر تنها یکی از دلایل زیادی است که او و همکارانش باید “هر اقدامی در حد توان ما انجام دهند تا کاملاً تصور کنند که امنیت عمومی در این شهر به چه معنی است “

بانچ برجسته کرد که KCPD بودجه عملیاتی 272 میلیون دلاری از این شهر را برای سالهای 2020-2021 دریافت کرده است که مبلغی بیش از مجموع هزینه های بهداشت ، پارک ها ، خدمات درمانی و سایر خدمات کانزاس سیتی ، بودجه در نظر گرفته شده است.

در حالی که طبق قانون میسوری ، شهری باید 20٪ از بودجه عمومی خود را به مقامات اختصاص دهد ، KCPD 38٪ از بودجه شهر را دریافت می كند.