فیلم های گرافیکی: دو پلیس آمریکایی بیش از حد “بیش از حد” علیه دانش آموزان در حادثه Stun Gun شلیک کردند

فیلم های گرافیکی: دو پلیس آمریکایی بیش از حد “بیش از حد” علیه دانش آموزان در حادثه Stun Gun شلیک کردند

ایالات متحده

URL کوتاه دریافت کنید

دو بازپرس اداره پلیس آتلانتا (APD) در جورجیا پس از پایان یافتن فیلم از شنبه شب ، به پایان رسید که نشان داد این دو افسر در حال خرد کردن پنجره های ماشین و استقرار اسلحه های حیرت آور خود بر روی دو دانشجوی کالج هستند که گفته می شود حاشیه رانندگی در شهر را نقض می کنند.

Keisha Lance Bottoms ، شهردار آتلانتا در یک کنفرانس خبری روز یکشنبه اعلام کرد که مأمورین تحقیق مارک گاردنر و عاج خیابان استر پس از تشدید تعامل شنبه شب با دو دانش آموز منطقه ، اعتراض خود را از نیروی پلیس این شهر اخراج کردند.

“بعد از بررسی آن فیلم ، رئیس [Erika] من و سپر این عزم را تصریح كردیم كه دو نفر از افسران درگیر در حادثه شب گذشته فوراً خاتمه می یابند. “Bottoms ، وكیل و قاضی سابق ، در 31 مه اعلام كرد.

“به وضوح استفاده بیش از حد از زور وجود داشته است. ما می دانیم که افسران ما ساعت های طولانی کار می کنند تحت فشار زیاد استرس ، اما ما همچنین می فهمیم که استفاده از نیروی بیش از حد هرگز قابل قبول نیست.”

ویدئوی صحنه توسط آخر هفته آخر هفته گذشته توسط خبرنگار بریتانی میلر در اینترنت بارگذاری شد که نشان می دهد مأمورین اکنون خاتمه یافته در حال خرد کردن راننده و ویندوز مسافر سدان مزدا قبل از کشیدن مسیحا جوان 22 ساله و تانیه زائر 20 ساله بیرون از وسیله نقلیه سپس گاردنر و استرایر در حال اسلحه های خیره کننده مربوطه به هر دانش آموز هستند.

توصیه می شود ، این فیلم حاوی تصاویر و صداهایی است که ممکن است برخی نگران کننده باشند.

در مجموع پنج افسر با این حادثه در ارتباط بودند. در حالی که گارنر و استرلر شغل خود را از دست داده اند ، پلیس های باقیمانده در انتظار بررسی بیشتر موضوع هستند.

APD همچنین هفت فیلم با تصاویر مربوط به دوربین بدنه منتشر کرده است که نشان می دهد ابتدا زائر و جوان حدوداً ساعت 9:30 بعد از ظهر متوقف شده اند. ساعت محلی در مرکز شهر آتلانتا برای نقض جزئی 9:00 بعد از ظهر آتلانتا. مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب. اوضاع پس از آن افزایش یافت که یکی از افسران تصور کرد که جوان در حال دستیابی به سلاح گرم است. با این حال هیچ اسلحه ای از صحنه کشف نشد.

شیلد گفت: “من واقعاً متأسفم. این چیزی نیست که ما در مورد آن هستیم.” در مورد کنفرانس یکشنبه به این دو دانشجو گفت: “من واقعاً متأسفم. این همان چیزی نیست که ما در مورد آن هستیم.” وی ادامه داد: گاردنر و استیکر “بچه های خوبی” هستند و 22 و 16 سال با APD بوده اند. ، به ترتیب.

“من آنها را به عنوان افراد می شناسم. من بیش از 20 سال با یکی کار کرده ام. اما آنها مرتکب اشتباهی شدند که قابل برگشت نیست.”

جوان و زائر شرکت می کنند کالج مورهاوس و کالج اسپلمن، به ترتیب. هر دو مدرسه در حمایت از دانش آموزان بیانیه هایی منتشر کردند.

گرچه هر دو به دلیل تخلف از کارفرمای آتلانتا دستگیر شدند ، اما جوان و زائر ساعاتی بعد آزاد شدند. براساس گزارش AJC ، هیچ هزینه ای در رابطه با این حادثه اتهام نخواهد گرفت.

ظهور این فیلم ویروسی در کنار تظاهرات سراسری به افتخار جورج فلوید ، مرد سیاه پوستی غیر مسلح 46 ساله است که هفته گذشته پس از بازداشت توسط چندین افسر پلیس مینیاپولیس درگذشت. دراوی شووین ، افسر سفیدپوست که زانو زده است روی گردن فلوید ، دستگیر و به اتهام قتل درجه سوم و قتل عمد درجه دوم متهم شده است.

فعالان خواستار رسیدگی به اتهامات علیه سه افسرانی بودند که در کنار شووین از این نیرو اخراج شدند. تحقیقات محلی و فدرال همچنان فعال باقی مانده است ، دومی که به دنبال اتهامات احتمالی جرم نفرت است.