فیلم های شین داوسون در حال بازی هیتلر ، شوخی “کشتن اتهامات ضد جرقه جرقه یهودیان”

فیلم های شین داوسون در حال بازی هیتلر ، شوخی “کشتن اتهامات ضد جرقه جرقه یهودیان”

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

شین داوسون ، یکی از بزرگان دولت یوتیوب ، بعد از اینکه کاربران شروع به کشف کردن بیت های طنز قدیمی خود کردند ، که بسیاری از آنها به طور توهین آمیز در مرز بودند ، دچار دردسر بزرگی شدند.

شین داوسون ، فوق ستاره یوتیوب پس از انتشار چندین فیلم گذشته در مورد بازی او با آدولف هیتلر ، به ضد یهودی متهم شد.

در یک ویدیو ، داوسون لباس پوشیده بود همانطور که هیتلر می گوید “همه ما باید یهودیان را بکشیم” قبل از اینکه بخوانید توییت های شیطانی راجع به خودش بخواند.

کلیپ دیگر YouTuber را نشان می دهد ، لباس پوشیده از لباس و مصاحبه با افراد غریبه در خیابان. او از یك مرد سؤال می كند: “بگو كه می خواستم همه یهودیان را خلاص كنم. چگونه این کار را می کردم؟ “

جوک های “کشتن یهودیان” در داخل یکی دیگر از جعل هویت هیتلر ، و یک فیلم چهارم که ظاهرا در دبیرستان فیلمبرداری شده است نشان می دهد داوسون ضمن ارسال سبیل امضای هیتلر ، سلام نازی ها را انجام داد.

“اگر کسی واقعاً گناه دارد که سعی کند این شوخی ها را توجیه کند ، آیا آنها ضد ستیزی هستند؟” از YouTuber Def Noodles ، که مجموعه ای از شوخی های Dawson را منتشر کرد ، پرسید.

کاربر دیگری نوشت: “بنابراین ، به همراه شین داوسون که کاملاً نژادپرست است و یک پدوفیلی است ، می توانیم ضد ستیزی را به لیست اضافه کنیم. “شوخی” درباره هیتلر ، یهودیان و هولوکاست هرگز خنده دار نخواهد بود ، و اینگونه مواردی است که همه زورگویی را عادی می کند که بسیاری از جمله من قربانی آن شده اند. “

داوسون که از سال 2005 شروع به کار کرد و بار دیگر در فیلم های کمدی Sketch عصبانی بود ، هفته گذشته پس از شلیک در اجتماع زیبایی YouTube در یک سری توییت ها درباره دلزدگی بدنام بین جادوگران زیبایی جفری استار ، تاتی وستبروک و جیمز خود را در یک رسوایی پیدا کرد. چارلز

پس از اظهارات داوسون ، که صنعت زیبایی را با یک “سیرک” مقایسه می کند ، کاربران شروع به کشف کردن بیت های قدیمی و عکس های وی کردند که در آن او کلیشه های نژادی بازی می کرد ، از سیاه سیاه استفاده می کرد ، یا در مورد پدوفیلی شوخی می کرد.

در یک ویدیو که از جنگجویان عدالت اجتماعی جنجال خاصی را به خود جلب کرده بود ، داوسون وانمود کرد که با پوستر دختر 11 ساله ویل اسمیت خودارضایی می کند.

داوسون 20 دقیقه عذرخواهی کرد و اعتراف کرد که به جای پرداختن به آسیب های کودکی خود ، محتوای توهین آمیز را منتشر کرده است.

“وقتی می گویم از آن شخص متنفرم ، منظورم این است که با شدیدترین شکل ممکن. من از آن شخص خیلی متنفرم. “داوسون درباره نفس گذشته خود گفت. وی گفت: “آن شخص از غم و اندوه پر شده بود و از خشم مسائل مربوط به خود ، در کمد ، دائماً به دیگران مشغول بود. من نمی دانم … آن شخص کسی است که دوست ندارم ببینم. “