فیلم “مزرعه سایبرپانک” روسی ویروسی می شود ، از رئیس آژانس فضایی روسیه تمجید می شود

فیلم “مزرعه سایبرپانک” روسی ویروسی می شود ، از رئیس آژانس فضایی روسیه تمجید می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این ویدئو با ترکیبی خلاقانه از زندگی معاصر روستایی روسیه و فناوری آینده نگرانه ، در کمتر از 48 ساعت در یوتیوب نزدیک به دو میلیون بازدید داشته است.

“مزرعه Cyberpunk Russian” ، یک فیلم کوتاه ویروسی جدید که توسط کانال birchpunk کانال یوتیوب که قبلاً شنیده نشده بود ، در سراسر جهان گسترده شده است ، صدها هزار بازدید ، لایک و نظر جمع آوری کرده است.

این فیلم کوتاه با ترکیبی از روسی و انگلیسی روایت می شود و در اطراف نیکولای ، کشاورز از “شهرستان ریازان” متمرکز است ، وی بینندگان را در اطراف “مزرعه سایبرپانک” خود نشان می دهد ، که شامل تصاویر زندگی مزرعه روسیه متصل به اندروید از “Izhevsk Dynamics Corporation” است. ، “اتومبیل های هاورپاد ، واگن های واگن قطار روسی ، تراکتورهای بلاروسی با هسته ای و سبزیجات” خیار فراکتال “.

آخرین فیلم نشان می دهد که این مزرعه در واقع قطعه ای از زمین شکل گرفته است که درون دهانه ای در مریخ واقع شده است.

این کلیپ که روز پنجشنبه منتشر شد ، در حال حاضر نزدیک به دو میلیون بازدید در YouTube داشته است و از طریق شبکه های اجتماعی روسی VKontakte گرفته تا اینستاگرام ، فیس بوک و توییتر به اشتراک گذاشته شده است و مورد تحسین بسیاری از رسانه های روسی قرار گرفته است.

حتی رئیس آژانس فضایی روسیه ، دیمیتری روگوزین ، که چهره وی در کلیپ روی پوستر حاوی عنوان “ما سیاره سرخ را سبز خواهیم کرد” “کامو” کوتاهی ایجاد کرد ، استعداد سازندگان را ستود.

“این شعار درستی دارد. یا به عبارت دقیق تر ، دو شعار ، از جمله یکی در زیر عکس من … تز گسترش روسیه به فضا و ایجاد یک محیط مناسب برای حمایت از سفرهای انسانی به سایر سیارات با درک ما از اهداف و وظایف ما مطابقت دارد. روگوزین گفت: “بنابراین ، این فیلم هوشمندانه دقیقاً در مورد شخصیت روسی است – به طرز متناقضی ترکیبی از ولع مصرف برای فن آوری مدرن و حفظ شیوه زندگی قرون وسطایی در حومه شهر است.”

این کلیپ توسط سرگئی واسیلیف نوشته و کارگردانی شده است ، وی به رسانه های روسی گفت که تنها آرزوی واقعی او ساخت یک ویدیوی سرگرم کننده است و گفت که وی پس از بازدید از یک مزرعه به این ایده رسیده است. واسیلیف گفت که این کلیپ یک پروژه مشتاقانه است که به صورت رایگان ساخته شده است. وی افزود که امیدوار است در آینده فیلم های کوتاه مشابه بیشتری بسازد.