فیلم: مرد مستی در محوطه خرس بابوشکا شکسته است ، او را در حال غرق شدن می کند

فیلم: مرد مستی در محوطه خرس بابوشکا شکسته است ، او را در حال غرق شدن می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

صابینا که از سیرک صرفه جویی می شود ، یک خرس زن مسن تر است که در باغ وحش ورشو لهستان زندگی می کند ، بنابراین او به مردم عادت کرده است ، اما قطعاً به مستی هایی که سعی می کنند به او حمله کنند ، در خانه خودش نیست.

به گزارش آفتاب ، یک بازدید کننده مست از باغ وحش ورشو در لهستان در محوطه خرس ، گشت و گذار کرد و تنها چند لحظه طول کشید تا به اطراف نگاه کند و متوجه شود ، به وحشت بزرگ او ، خرس سابینا ، که بلافاصله کنجکاو شد و به بازدید کننده غیر منتظره نزدیک شد. .

او نیز به نوبه خود ، به پرتگاه پرید و سعی کرد شنا کند ، تنها برای رسیدن به یک آبشار خرس راحت. سابینا ، از حس کنجکاوی ، بازدید کننده غیر منتظره را دنبال می کند و همچنین در آب ختم می شود. متجاوز سپس با حمله به او فیلمبرداری می شود و سعی می کند سرش را زیر آب فشار دهد.

نجات یافته از سیرک ، سابینا یک خرس سالخورده است که به طور عادی با مردم راحت است. با این حال ، حمله آب منجر به خرس “در حال رشد عصبی” شد ، اما بی ضرر است. از آنجا که سابینا فقیر پیر ، مطابق مناقصه های خود در باغ وحش “چنین خرس کارآمد” نیست ، متجاوز مست خوش شانس بود که از درگیری جان سالم به در برد و محاصره را با مصدومیت جدی ترک نکرد.

براساس بیانیه باغ وحش ، “تمام مراحل قانونی مربوط به این واقعه برای محكوم كردن مجرم” انجام خواهد شد ، زیرا این حیوان “در معرض خطر قرار گرفته و آسایش روانی وی مختل شده است”.