“فیلم دلچسب” یا Psy-Op به سبک عراق؟ کلیپ گارد ملی Doing Macarena Sparks Sparks Outrage

“فیلم دلچسب” یا Psy-Op به سبک عراق؟ کلیپ گارد ملی Doing Macarena Sparks Sparks Outrage

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

فرمانداران حداقل 31 ایالت از واحدهای گارد ملی خواستار تلاش برای اعتراض به اعتراضات سراسری در مورد قتل جورج فلوید آمریکایی آفریقایی تبار هفته گذشته به دست پلیس مینسوتا شدند. 80 محلی برای جلوگیری از خشونت ، حدود تقریباً در هر شهر اصلی آمریکا ، تعداد محدودی را اعمال کرده اند.

یک فیلم ویروسی از سربازان گارد ملی در آتلانتا ، جورجیا در حال پخش دور از رسانه های اجتماعی است و بیش از 7.3 میلیون بازدید در توییتر به خود اختصاص داده است.

ادای احترام گارد ملی به آهنگ و رقص معروف دهه 90 ، که فیلمبرداری شامگاه جمعه در مرکز شهر آتلانتا ، 15 دقیقه قبل از شروع کارآزمایی ، از زاویه های متعدد از جمله یک هلیکوپتر سربار به ضرب گلوله کشته شد ، به عنوان فیلمبردار از چندین رسانه و همچنین ساکنان محلی اسیر شد. عینک با استفاده از تلفن های خود

رسانه های محلی عملکرد را به عنوان “یک لحظه عالی” صلح و سبکی پس از گذشت بیش از یک هفته اعتراض ، شورش و درگیری بین تظاهرکنندگان و پلیس توصیف کردند.

با این حال ، فیلم ها بلافاصله کاربران را به اردوگاه های خصمانه تقسیم می کنند.

برخی از کاربران توییتر از این برنامه حمایت کردند و این رقص را خواندند “دلگرم کننده” ، و شوخی این یک واقعیت کمی شناخته شده بود که “مکاره همه چیز را حل می کند” “ایالات متحده باید به آتلانتا نگاه کند! این چیزی است که در مورد آن است ، “یک کاربر خواست.

با این همه همه تحت تأثیر شوخی های کلان قرار نگرفتند ، اما برخی دیگر به استفاده ادعا شده از این رقص در عملیات روانشناختی در دوران اشغال عراق در سال 2003 ایالات متحده اشاره کردند که “این امر را مجبور کرده است که معترضین را وادار به رعایت نکردن از پلیس بازداشت کنند.

یکی از کاربران گفت: “وقتی فاشیسم به آمریکا بیاید ، لباس کامو خواهد پوشید و ماکارنا را رقصید.” تاریکی کنار زد. “وقتی من برای اولین بار در دهه 1990 شوق رقص ماکارا را دیدم که ملت را جارو می کند ، با قلب من می دانستم که روزی آن مراحل رقص با ضربات سخت اجرا می شود.” شوخی کرد.

یکی از کاربران عصبانی گفت: “در دو ساعت آنها Macarena را با چکمه های روی گردن شما انجام می دهند.” نوشت. “نهایی” هیی مککارا “با پایان دادن آنها ARS خود به درون جمعیت به پایان می رسد.” اضافه. “یک نفر تصور کنید که با یک گلوله لاستیکی کور شده اید که یک شخص گرم شده است که مککارا را گرم می کند.” داخل دودکش.

“چه می شود اگر پلیس بجای کار با مکارنا” معترضان بی رحمانه “عمل نکند ، یک روزنامه نگار درباره این ویدئو پیشنهادی. “باید وسط ضرب و شتم تند مردم و انجام مکارنا چیزی وجود داشته باشد” نوشت.

خشم محدود نبود به شکاف سنتی چپ و راست ، با حامی مشهور ترامپ و میزبان نمایش محافظه کار محافظه کار بن شاپیرو پرسیدن چرادر وسط همه گیر کورو ویروس ، “شما نمی توانید با مادر در حال مرگ خود خداحافظی کنید … شما باید اجازه دهید تجارت شما بمیرد … باید فرزندان خود را از مدرسه خارج کنید” ، اما “شما کاملاً می توانید Macarena را با معترضان بیدار انجام دهید. “

آتلانتا یکی از ده ها شهر است که این هفته در میان تلاش های دولتمردان برای خنثی کردن اعتراضات ناشی از قتل پلیس جورج فلوید 46 ساله آمریکایی آفریقایی در 25 مه ، به دلیل ادعا در مورد تصویب قبض 20 دلار جعلی ، تحریم شده است. به یک فروشنده مینیاپولیس هنگامی که در خیابان با دستان خود در پشت خود در خیابان دراز کشید ، افسر پلیس سفید ، دروک شووین ، تقریباً 9 دقیقه روی گردن فلوید زانو زد. عدم موفقیت مقامات پلیس بلافاصله پس از این واقعه در اعتصاب مأموریت در مینیاپولیس و در روزهای بعد ، در مینیاپولیس دستگیر شد.

اگرچه بسیاری از تظاهرات ها همچنان صلح آمیز مانده اند ، اما برخی از آنها به اقدامات خشونت آمیز بین نیروی انتظامی و ساکنان انحطاط یافته اند ، در حالی که برخی از فرصت طلبان از ناآرامی ها برای شرکت در آتش سوزی ، غارت و نابودی اموال استفاده کرده اند. دست کم 18 نفر در این خشونت ها کشته شده اند ، 16 نفر از آنها با زخم های اسلحه ، با بیش از 11000 دستگیر شده است.