فیسبوک براساس ادعای حقوق شهروندی به سمت سانسور فشار آورده است

فیسبوک براساس ادعای حقوق شهروندی به سمت سانسور فشار آورده است

در این قسمت از ساعت بحرانی ، میزبان گارلند نیکسون با مارگارت کیمبرلی درباره فشارهایی که فیسبوک توسط گروههای حقوق مدنی و دیگران روبرو می کند ، صحبت می کند.

مقاله ای در روزنامه چهارشنبه نیویورک تایمز به یک سند 100 صفحه ای جدید از ممیزی مستقل استناد می کند که ادعا می کند فیس بوک باید سانسور را بر روی سکوی خود در مورد موضوعات مربوط به حقوق شهروندی و اطلاعات نادرست افزایش دهد. آیا این یک نگرانی معتبر است یا اقدام دیگری برای فیس بوک قوی برای حذف محتوای غیرقابل قبول برای های اصلی؟

چندین خبر مرتبط با COVID-19 در اخبار وجود دارد. چه واکنشی به طیف گسترده منتقدین که روز سه شنبه اعلامیه کاخ سفید مبنی بر خروج آمریکا به طور رسمی از سازمان بهداشت جهانی پاسخ دادند ، چه بود؟ در سخنرانی روز سه شنبه در موسسه هادسون در واشنگتن دی سی ، مدیر FBI کریستوفر Wray چین را به اتهام تلاش برای به خطر انداختن سازمان های مراقبت های بهداشتی آمریکا ابراز تاسف کرد و در همان روز ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا فشار زیادی را بر روی مقامات دولتی و محلی برای بازگشایی مدارس در سقوط

رئیس جمهور مکزیک آندرس مانوئل لوپز اوبرادور روز چهارشنبه به منظور تجلیل از لازم الاجرا شدن توافقنامه تجاری آمریکا-مکزیک و کانادا (USMCA) از کاخ سفید در کاخ سفید دیدار کرد. بسیاری از هموطنان لوپز اوبرادور این بازدید را در اوج همه گیر COVID-19 محکوم کرده اند. آیا این جلسه تشریفاتی بود یا نمایشی از حمایت سیاسی؟

جوش بیونز ، مدیر تحقیقات مؤسسه سیاست اقتصادی ، آمریكا در مقاله سه شنبه ای به Common Dreams گفت كه ایالات متحده در معرض خطر “ركود طولانی مدت” است. “با توجه به اینکه پیش بینی می شود درآمدهای مالیاتی در کنار رشد اقتصادی راکد و کاهش اقتصادی در حال کاهش است ، دولت های محلی و محلی با فاجعه مالی روبرو هستند ، اما کارشناسان برجسته روز سه شنبه هشدار دادند که درد بیشتر ممکن است در افق کار آمریکایی ها بدون ادامه کمک دولت فدرال یا مالیات بالاتر باشد. براساس اطلاعاتی که در مورد ثروتمندان وجود دارد. این برای آمریکا چه معنایی خواهد داشت؟

میهمانان:

مارگارت کیمبرلی – مقاله نویس و سردبیر ارشد گزارش برنامه سیاه و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”.

دنی هایپونگ – نویسنده “استثناءگرایی آمریکا و معصومیت آمریکایی: تاریخچه مردم جعلی اخبار”

دکتر جک راسموس – استاد گروه اقتصادی و سیاسی در کالج سنت مری کالج کالیفرنیا. او همچنین نویسنده ، روزنامه نگار و مجری رادیو است.

لینوود توحید – دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری- کانزاس سیتی و رئیس انجمن ملی اقتصاد.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]