فیاسکو در ویسکانسین ، دروغ بازیافت و سیاست مراقبت های بهداشتی

فیاسکو در ویسکانسین ، دروغ بازیافت و سیاست مراقبت های بهداشتی

ادامه رای گیری اولیه حضوری در ویسکانسین کاملاً غیرمسئولانه است – و کاملاً مطابق با واکنش آمریکا به این بیماری.

فرد مگدوف، استاد علوم گیاهی و خاک دانشگاه ورمونت ، نویسنده همکار “آنچه همه محیط زیست باید در مورد سرمایه داری بدانند” و “ایجاد یک جامعه بوم شناختی: به سمت یک تحول انقلابی ، به ما می پیوندد تا در مورد منطقه خاکستری بازیافت صحبت کند. ماهیت سود در برخی فعالیتهای “محیطی” و شستشوی گسترده مصرف ما. هنگامی که جریمه های ضعیف زیست محیطی را می توان در هزینه های انجام کار گنجانید ، استراتژی دیگری خواستار شده است.

جری دانیلزرئیس ارشد سازمان روسای جنوبی (SCO) ، كه نماینده 34 انجمن اول ملل در مانیتوباوی جنوبی است ، با میزبان باب شلوئوبر و جمارل توماس در مورد تأثیر استعمار بر سلامت و كارهای مداوم SCO برای دستیابی به تعیین سلامت صحبت كرد. دانیلز در مورد طرز تهیه الگوی مراقبت های بهداشتی کوبا با جوامع ملل اول و همچنین تلاش برای مذاکره با دولت کانادا برای اجازه دادن به پزشکان کوبایی برای کمک به جوامع بومی در مانیتوبا گفتگو کرد.

فعال و روزنامه نگار النور گلدفیلد، میزبان پادکست مشترک سانسور شده ، اجازه دهید کسانی که به برنی سندرز فراخوانده شده اند ، از مرحله اصلی خارج شوند. آنها به آنچه که چپ ممکن است به نظر برسد پس از سندرز و سیاست لیبرال جنبش MeToo فاش می کنند ، می گیرند.

سناتور ایالتی ویسکانسین لنا تیلور همچنین به بحث درمورد توالی باورنکردنی وقایع منتهی به برگزاری انتخابات حضوری ویسکانسین در طی دوره قفل شدن پرداخت. تیلور درباره بحران بهداشت عمومی نژادپرستی ، سرکوب رأی دهندگان در ایالت خود و اقدامات بی پروا شهردار میلواکی صحبت می کند. او می گوید ، این رای گیری تاریخی است ، اما از بسیاری جهات شرم آور.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]


پاسخی بگذارید