فوچی می گوید موج دوم “اجتناب ناپذیر” است زیرا بسیاری از افراد از خاموش شدن خسته می شوند

فوچی می گوید موج دوم “اجتناب ناپذیر” است زیرا بسیاری از افراد از خاموش شدن خسته می شوند

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبان گارلند نیکسون و لی استراناهان در مورد آخرین فاش هایی که تیم دفاعی خود مایکل فلین در حال تبانی با بازرسان علیه وی ، دشمن شناسی آمریکا نسبت به چین ، محلی سازی و ساخت ماسک بود با مهمانان صحبت کرد.

میهمانان:

الكساندر مرکوریس – سردبیر در TheDuran.com | جنرال فلین و مایکل استیل

استفان لندمن – نویسنده و تحلیلگر ژئوپلیتیک | ترامپ – الحاق اسرائیل را تصویب كرد

مایکل کریگر – بنیانگذار LibertyBlitzkrieg.com ، تحلیلگر سابق وال استریت | Chinagate Newgasgate جدید و غیر متمرکز و بومی سازی شده است

کیت چو – سازمان دهنده داوطلب در MakeMasks.org با سابقه در بهداشت عمومی | ساخت ماسک

ژاکلین لومان – یکی از بنیانگذاران به هر وسیله ضروری ، بنیانگذار Luqman Nation | COVID-19 و نابرابری ساختاری

در ساعت اول ما با الكساندر مركوریس در مورد ژنرال مایكل فلین صحبت كردیم و اینكه تیم دفاعی وی با محققان همکاری داشته است ، ظاهراً به طور مؤثر فرین را به عنوان بخشی از هیستری های گسترده تر روسیهگیت كه در اواخر سال 2016 و اوایل سال 2017 بر عناوین حاكم است ، قاب بندی كرد.

در ساعت دوم ، ما با استفان لندمان در مورد سیاست جهانی و تاجگذاری صحبت کردیم ، و سپس با مایکل کریگر در مورد خصومت اخیر ایالات متحده علیه چین ، مبانی اقتصاد و وضعیت ما به عنوان آنچه او “امپراتوری مالی” نامید ، صحبت کردیم. و احیای محلی گرایی به عنوان منابع اصلی قدرت به طور فزاینده ای در ارائه بحران فزاینده کمکهای لازم را نمی کند.

در ساعت سوم ما ، به Kate Cho از MakeMasks.org پیوستیم تا در مورد کارهایی که سازمان آنها در ایجاد و توزیع ماسک انجام می دهد ، صحبت کنیم. پس از آن ، ما با ژاکلین لومان در مورد نابرابری ساختاری صحبت کردیم و اینکه کرونا ویروس در این بیماری همه گیر چیست.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم