فلوریدا مرکز جدید مرکز است

فلوریدا مرکز جدید مرکز است

در قسمت امروز Fault Lines ، میزبان جمارل توماس و شین استراناهان در مورد موضوعات مختلفی از جمله سنبله در شماره های COVID-19 در سراسر کشور صحبت کردند ، اینکه آیا مدافعان راجر استون نسبت به رندی کردیکو ناعادلانه بودند و بسیاری از تضادها در ایالات متحده سیاست خارجی.

میهمانان

مرام سوسلی – مفسر سیاسی و تحلیلگر ژئوپلیتیک | سوریه و انتخابات ایالات متحده

مارک Sleboda – روابط بین الملل و تحلیلگر امنیت | پاسخ روسیه به COVID-19

خانه نیکو – روزنامه نگار فعال سیاسی و پخش کننده ، بنیانگذار و مدیر عامل شبکه MCSC | اعتراض

وی در نخستین ساعت مونولوگ ساعت جمارل ، وی از برنامه دولت ترامپ مبنی بر فرستادن كودكان آمریكایی به مدرسه علیرغم تهدید كروناویر ابراز ناراحتی كرد.

سپس میزبان به تحلیلگر مرام سوسلی پیوستند و آنها درباره چگونگی تأثیر انتخابات ریاست جمهوری در سیاست درمورد سوریه صحبت کردند. مرام به شدت از سیاست پرزیدنت ترامپ انتقاد کرد اما گفت نعمت پس انداز او این است که او صاف است و چهره انسان دوستانه جعلی روی آن نمی گذارد. وی تصریح کرد که بایدن خطرناک تر است زیرا دموکرات ها تلاش می کنند اهداف واقعی را زیر پا بگذارند و خاطرنشان کردند که یک مشاور سیاسی بایدن قبلاً در مورد یک رویکرد “بشردوستانه” تر صحبت کرده است. آنها همچنین درباره نقش محوری ای که اسرائیل در جنگ سوریه ایفا کرده است ، گفتگو کردند.

در ساعت دوم ، شین و جملر در مورد واکنش دولت روسیه به بحران COVID-19 با مارك سلبودا صحبت كردند. آنها همچنین درباره اختلاف بین تعداد و میزان مرگ و میر موارد COVID-19 روسی در مقایسه با سایر کشورها بحث کردند و در مورد گمانه زنی ها گفتند که این واکسن که در اروپای شرقی و روسیه محبوبیت داشته است ممکن است یک عامل باشد. آنها همچنین درباره انتظارات کاهش یافته روسیه در برخورد با غرب ، به ویژه با ایالات متحده پس از یک سری از انقلاب های رنگی مورد حمایت آمریکا در اطراف اروپای شرقی صحبت کردند. آنها از رؤسای جمهور اخیر مانند اوباما و ترامپ ابراز ناامیدی کردند و در مورد تجدید ارزیابی اخیر معاهدات کنترل تسلیحات گفتگو کردند.

در ساعت سوم ، آنها با نیکو هاوس ، فعال و ساکن فلوریدا صحبت کردند. نیکو با استناد به شباهت های آشکار در آب و هوا و سایر عوامل ، به دلیل عدم همکاری با کوبا در بحران کرونوی ویروس ، به ویژه در ایالت فلوریدا و ایالات متحده بسیار مهم بود. وی همچنین در مورد عدم پوشش رسانه ای در مورد عدم ادعای بسیاری از برنامه های آموزشی آنلاین توسط فرماندار فلوریدا صحبت کرد. آنها همچنین درباره تفاوت واکنش ایالات متحده و جهان در بودجه تحقیق COVID-19 گفتگو کردند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم