فلسطینی ها که از کرانه باختری بیرون رانده شده اند ، آمریکایی ها از خانه ها بیرون رانده شده اند

فلسطینی ها که از کرانه باختری بیرون رانده شده اند ، آمریکایی ها از خانه ها بیرون رانده شده اند

با نزدیک شدن به یک صخره نقدی ، ترامپ و بایدن با کلمات خالی راه هوایی را سیلاب می کنند.

میچل پلیتنیک، تحلیلگر سیاسی ، نویسنده و رئیس جمهور ReThinking Foreign Policy ، میشل ویت و باب شلوبر را به میزبانان مأیفیت در مورد برنامه های الحاق اسرائیل برای کرانه باختری به روز می کند ، و می گوید اسرائیل منتظر پاسخ روشنی از ایالات متحده است. این بدان معنا نیست که الحاق به پیش نمی رود – یعنی هدف اصلی شغل. و فلسطینی ها به کجا باید برگردند اما به یک روند صلح مرده برای تلاش برای جلوگیری از این اقدام بازگردند ، حتی اگر آنها قبلاً این روند را ناکافی اعلام کرده اند؟ و این حرکت برای اردن چه معنایی خواهد داشت؟

استیو گروبینبنیانگذار و مدیر عامل شرکت های غیرانتفاعی واقعی مترقی و پیشرفت واقعی در اکشن و میزبان پادکست Macro n Cheese ، پیش بینی سردسیری را مبنی بر اینکه آگوست آغاز یک مگا افسردگی در نتیجه سوء تفاهم و بد رفتاری از این بحران و ما خواهد بود اقتصاد او با اراده و تخیل کافی سیاسی درباره آنچه می توانیم ببینیم و چه می توان در مورد آن انجام داد ، بحث می کند.

آنیا پارامپیلروزنامه نگار مستقل در گرایزون ، سخنان محکمی را برای رسانه های اصلی آمریکا در تلاش برای استفاده از خانواده های اندوهگین برای طولانی کردن زندگی داستان بی نظیر بخشنده های روسی بیان می کند. او همچنین به عنوان CHP در سیاتل و محدودیت های هرج و مرج در اعتراض ، و همچنین تلاش های معقول اما ساده لوحانه برای شرم آور کردن فیس بوک به یک رژیم سانسور شدیدتر اهمیت دارد.

باب و میشل همچنین درباره آخرین تبلیغات تبلیغاتی ، پیشرفت در عروسک های جنسی و امتناع فلوریدا از کند کردن مجدد بازگشایی آن در مقابل سنبله COVID-19 صحبت کردند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم