‘فضای مجدد را دوباره بزرگ کنید’: فیلم تبلیغاتی کوتاه مدت کمپین ترامپ به صورت آنلاین خراب شد

‘فضای مجدد را دوباره بزرگ کنید’: فیلم تبلیغاتی کوتاه مدت کمپین ترامپ به صورت آنلاین خراب شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

طبق گزارش های ویدیویی ، این کمپین از دستورالعمل های ناسا که ممنوعیت استفاده از نام و تشبیه فضانوردان فعال در تبلیغات یا بازاریابی مواد است ، نقض می کند.

به گزارش Space.com ، تبلیغات انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا پس از انتشار آگهی ویدئویی كه ظاهراً نقض مقررات تبلیغاتی ناسا در مورد فضانوردانش بود ، به پایان رسید.

براساس این رسانه ، این ویدئو با عنوان “دوباره فضای بزرگ ایجاد کنید” و که از آن زمان از یوتیوب حذف شده است (و همچنین از صفحات فیس بوک و توییتر این کمپین) ، تصاویر ناسا از اولین پرتاب SpaceX به همراه “صحنه های فضانوردان باب بهنکن و داگ هورلی “که در مأموریت آزمایش شرکت کردند و” خانواده هایشان به آنها پیشنهاد دادند که درست قبل از پرواز وداع کردند “.

و در حالی که سخنگوی کمپین ترامپ گفته استدلال می کند که این فیلم از منابع عمومی تهیه شده است ، دستورالعمل های ناسا استفاده از نام ها و شباهت های فضانوردان فعال (مانند بهنکن و هارلی ، به عنوان مثال) در تبلیغات یا مطالب بازاریابی را ممنوع می کند.

این فیلم وقتی در رسانه های اجتماعی پدیدار شد ، با کارن نیبرگ ، فضانورد بازنشسته ناسا که با هریلی ازدواج کرده ، موجی از انتقادات را برانگیخت و در توئیت خود نوشت که وی تصدیق نکرده است که تصویر او و پسرش در “تبلیغات سیاسی” بدون او استفاده شود. دانش و رضایت.

تعداد کمی از شهروندان توافق خود را با Nyberg ابراز داشتند ، برخی از آنها اظهارات نسبتا ناخوشایند در مورد رئیس جمهور ایالات متحده.

و یک دادخواست change.org با عنوان “متوقف کردن سیاسی كردن دستاوردهای دونالد ترامپ در دستیابی به اهداف SpaceX و ناسا” ، كه در واكنش آشكار به این ویدئو مورد نظر ظاهر شد ، تاكنون بیش از 6000 امضا به ثبت رسیده است.

با این حال ، برخی از کاربران رسانه های اجتماعی ، به جای آن ، حمایت ترامپ از کاوش در فضا را ستودند.