“فضای بیشتری برای شیطنت”: اینترنت همزمان با معرفی داستان های خود به نام “ناوگان” اینترنت منفجر می شود

“فضای بیشتری برای شیطنت”: اینترنت همزمان با معرفی داستان های خود به نام “ناوگان” اینترنت منفجر می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0b/11/1081197152_0:0:1271:715_1200x675_80_0_0_c04b5523c1536f944b435f408d6c0c51.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011171081196844- بیشتر- اتاق-برای-مهارت-اینترنت-منفجر می شود- به عنوان توییتر-به-معرفی-فروشگاه های-خود-معروف-ناوگان /

Snapchat بود که در سال 2013 برای اولین بار ایده ارسال پست های موقت را ارائه داد که پس از 24 ساعت ناپدید می شوند – با روندی که بعداً توسط اینستاگرام ، فیس بوک ، یوتیوب ، لینکدین و بسیاری از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی پذیرفته شد.

روز سه شنبه ، توییتر با استفاده از قالب “داستانها” به سیستم عامل های دیگر پیوست ، اگرچه به نظر می رسید نام پست ها به “ناوگان” تغییر یافته است.

این پلتفرم رسانه های اجتماعی در توئیت خود نوشت: “چیزی که توئیت نکردی ، اما می خواستی اما خیلی نزدیک شدی اما بعداً شبیه چیزهای ناشناخته ای بود. ما اکنون مکانی برای آن داریم – ناوگان! از امروز برای همه آماده شوید”.

کاربران خیلی زود نظر خود را در مورد ویژگی جدید به اشتراک گذاشتند. با این حال ، به نظر می رسد کسانی که از این به روز رسانی لذت می برند به شدت بیشتر از افراد ناامید شده از بروزرسانی هستند و با انتقاد از توییتر به دلیل کپی کردن ویژگی ها از سیستم عامل های دیگر ، در حالی که قادر به ارائه درخواست کاربران نیستند.

به ویژه ، کاربران یک دکمه ویرایش را درخواست کردند – چیزی که امکان تغییر محتوای یک توییت را پس از ارسال آن فراهم می کند.

بعضی ها لحظه ای احساس کردند که توییتر را در مورد برچسب محتوای “بحث برانگیز” خود جنجال می کنند – چیزی که توسط برخی از کاربران به عنوان تلاشی برای اجرای سانسور پیشنهاد می شود.

بسیاری از این شباهت با شباهت رسانه های اجتماعی که توییتر “ناوگان” را با استفاده از این قالب در ابتدا توسط Snapchat اختراع و سپس توسط سایر سیستم عامل ها کپی شده بود ، ابراز تأسف کردند.

برخی دیگر به ویژه با نام “ناوگان” تحریک می شدند ، و تعجب می کردند که چرا توییتر از نامیدن آن به “داستان” اجتناب می کند و چرا “ناوگان” گزینه نامگذاری است.

Stories اولین بار توسط Snapchat در سال 2013 راه اندازی شد و بعداً اینستاگرام و سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی این ویژگی را معرفی کردند. محتوای ارسال شده در استوری ها طی 24 ساعت از بین می رود و جدا از خبر اصلی کاربر نمایش داده می شود.