فشار قانونگذاران برای استیضاح ترامپ ؛ ظهور پوپولیسم؛ پاسخگویی پلیس

فشار قانونگذاران برای استیضاح ترامپ ؛ ظهور پوپولیسم؛ پاسخگویی پلیس

https://cdn1.img.sputniknews.com/i/logo-itemprop.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio-political-misfits/202101121081735366- قانونگذاران-برای-استیضاح-پیروزی-افزایش-محبوبیت-سیاست-پاسخگویی / فشار می آورند /

مجلس نمایندگان روز چهارشنبه نامه های استیضاح علیه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده را معرفی می کند ، اما دموکرات ها امیدوارند که فقط در 9 روز به دست آورند؟

کیم کینان، معاون اجرایی ادیسه میدیا ، رئیس اتحاد نوآوری در اینترنت و استاد ارشد در دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن ، به ما پیوست تا درمورد پیامدهای حمله هفته گذشته به پایتخت آمریکا به عنوان سخنگوی مجلس نمایندگان نانسی پلوسی (D- CA) معاون رئیس جمهور ایالات متحده مایك پنس را به استناد به اصلاحیه 25 ام فشار می آورد.

دکتر ویجی پرشاد، مدیر Tricontinental: انستیتوی تحقیقات اجتماعی و سردبیر اصلی کتاب LeftWord ، به ما می پیوندد تا در مورد چگونگی دیده شدن ایالات متحده از خارج پس از ناآرامی های هفته گذشته ، نقش تبلیغات ضد کمونیستی و مبارزه بر سر این ایده بحث کنیم. “پوپولیسم” ما همچنین به اعتراضات کشاورزان در هند و آنچه در آنجا می گذرد خواهیم پرداخت.

جمال “دی جی وان لوو” محمدمجری برنامه رادیویی Love Lounge به ما پیوست تا در مورد نقشی که افسران پلیس در حمله هفته گذشته به پایتخت ایفا کردند و اینکه شرکت ها پس از انجام تمام تلاش خود برای از بین بردن آن ، در سمت راست تاریخ بایستند ، بحث کنیم.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم