“فاز گذشته با سری T”: PewDiePie می گوید “شرم” که بالیوود Sushant Singh Rajput

“فاز گذشته با سری T”: PewDiePie می گوید “شرم” که بالیوود Sushant Singh Rajput

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دهلی نو (اسپوتنیک): فلیکس “PewDiePie” كیلبرگ ، یكی از محبوب ترین سازندگان یوتیوب ، در یك جنگ افسانه ای با سری T غول موسیقی هند در مجموعه ای از جنگهای مشترک تحت عنوان جنگ بزرگ مشترکین پذیرفته شد. این بخش بیشتر با دیس ویروسی توسط PewDiePie مانند “B ** ch Lasagna” و #UnsubscribTSeries تشدید شد ، و به موضوع داغ تبدیل شد.

PewDiePie نسبت به ارسال های متعارف طرفدارانش از زیرنویس خود واکنش نشان می داد ، جایی که یکی از طرفداران پستی را در روند اخیر #UnsubscribTSeries در هند ارسال کرد ، هنگامی که وی گفت که مرگ بازیگر بالیوود Sushant Sigh Rajput ضرر برای صنعت به همراه داشت.

در همین زمان ، YouTuber سوئدی از صحبت درباره سری T خودداری کرد و گفت که او این مرحله را پشت سر گذاشته است.

اگرچه PewDiePie موافقت كرد كه او درباره Sushant چیز زیادی نمی داند ، اما او پیشنهاد داد كه این بازیگر “واقعاً آدم خوبی” است ، كه شاید قربانی نكات پوشی ادعا شده در صنعت فیلم هندی شود.

“من دیده ام که مردم در مورد آن صحبت می کنند و چیزی در مورد Sushant Singh Rajput وجود داشته است. این یک بحث دانشگاهی از این مرد بود. برخی از افراد به این نکته اشاره داشتند که در صنعت حرف می زدند و سپس به نوعی با T-Series برخورد می کردند و به همین دلیل است. سری Unsub روند رو به رشدی پیدا کرد. این شرم آور است که تصمیم گرفت زندگی خود را تمام کند “، گفت: فلیکس.

با این حال YouTuber اضافه کرد که او نمی خواهد در مورد سری T صحبت کند تا دوباره مجادله ای از آن ایجاد کند.

سری T به تازگی در آب گرم در هند سقوط کرده است که بحث و گفتگو درباره نفخ طلبی ناشی از خودکشی بازیگر 34 ساله رخ داد. چندین بازیگر و افراد داخل صنعت ، مرگ سینگ را به دلیل وجود “مافیایی” در بالیوود مقصر دانستند که اجازه نمی دهد تا افراد خارج از کشور تکامل یابند.

©
عکس AP / SUJIT JAISWAL

(فایلها) در این پرونده عکس گرفته شده در 7 ژانویه 2019 Sushant Singh Rajput بازیگر بالیوود هندی برای تبلیغ یک تصویر در طول تبلیغ فیلم هندی آینده “Sonchiraiya” ، در بمبئی قرار می دهد

هنگامی که خواننده سونو نیگام صاحب خود را باوشان کومار بخاطر ادعا مافیای موسیقی هندوستان و لکه دار کردن زندگی موفق خود هنگامی که از خواننده سونو نیگام دعوت شده بود ، شتاب گرفت.