فاجعه خوش شانس Cuomo ، شانه سرد Biden ، کلاهبرداری های بهداشتی ، چای تگزاس

فاجعه خوش شانس Cuomo ، شانه سرد Biden ، کلاهبرداری های بهداشتی ، چای تگزاس

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107829/74/1078297401_0:0:1200:675_1200x675_80_0_0_566f3e274dab110bf44bd18dda918b2f.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio-political-misfits/202005181079345815-cuomos-lucky-disaster-bidens-cold-shoulder-health-scams-texas-tea/

شهر نیویورک بدترین شیوع COVID-19 را در آمریکا داشته است ، پس چرا فرماندار اندرو کوومو اینقدر قاچاق شده است؟

دکتر دیوید بلک، نویسنده “کلاهبرداری بهداشت و درمان بزرگ آمریکا: چگونه کیک بک ، تبانی و تبلیغ هزینه های بهداشتی را در ایالات متحده منفجر کرده است” ، درباره تحولات موقت سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده ، از تصمیم دوران جنگ جهانی دوم برای پیوند بیمه درمانی با چگونگی Red Scare از جابجایی به یک سیستم تک دستمزد و ظروف سرباز یا مسافر امروز جلوگیری کرد. پیچیدگی سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده یکی از بزرگترین موانع اصلاحات است. وی قطع ارتباط بین هزینه های واقعی پزشکی و قبض های پزشکی ، نحوه پیچیدگی این سیستم از کلاهبرداری که تبدیل شده است ، و تغییر نسخه ها را خراب می کند.

نجوا تگزاس برایانا گریفیت، تهیه‌کننده و مجری نمایش جمهوری خلق ، پاسخ COVID-19 را در زمین آزمایش سرمایه داری ایالت Lone Star شکست و چند تگزایی واقعاً می خواهند در مواجهه با بیماری باز شوند. او همچنین در تلاش نیروهای فعلی ، از جمله ادارات پلیس محلی و نیروهای فدرال و همچنین پیمانکاران امنیتی خصوصی ، برای جمع آوری تجهیزات و لوازم مورد نیاز ، نه تنها برای معالجات پزشکی ، بلکه برای درگیری های شدید. وی می گوید که نظامی سازی همه جامعه همچنان ادامه دارد و با این فکر که این بخشی از جنگ طبقاتی نیست ، فریب نخورید. اینها آماده سازی طبقات حاکم برای مبارزه با کارگران است اگر تلاش کنند ظلم خود را ادامه دهند. این سه نفر همچنین در مورد فعالیت های جو بایدن در مورد نادیده گرفتن رای دهندگان لاتین و تفاوت بین گرفتن رأی و درگیری درگیر مردم صحبت کردند و از اینکه چرا چاک تاد می خواست تئوری های توطئه با یکی از توطئه گران برجسته ایالات متحده صحبت کند ، بحث کردند.

همراهان همچنین اخراج شلیک بازرس کل وزارت امور خارجه استیو لینیک ، حمایت چین از تحقیق جهانی در مورد نحوه برخورد همه گیر کوروی ویروس ، برخی از هواداران سکسی فوتبال کره جنوبی و آخرین پیشنهاد از صفحه کلید جنگجویان ترامپ.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم