غارت شرکتی ، خرد کردن رأی ، نمک زخم ها ، تاریخچه سازی نشده است

غارت شرکتی ، خرد کردن رأی ، نمک زخم ها ، تاریخچه سازی نشده است

جنگ مواد مخدر ، سیستم مراقبت های بهداشتی غیر انتفاعی و اکنون موج اخراج پس از محاصره در حال تخریب استعداد قتل کووید 19 است.

کارولین لایت، استاد و محقق دانشگاه هاروارد و نویسنده کتاب “Stand Your Ground: History of the Love عشق آمریکا با دفاع از خودکشی کشنده” ، به میزبان مفیسیت باب شلوبر و جمارل توماس می گوید که این لحظه دلایل زیادی برای امیدوار کردن داشته است. زمان گذشته گذشته است وی در مورد اثرات تشویق شهروندان به حمل سلاح های کشنده در ملاء عام برای محافظت از اموال خود ، و اینکه چگونه قتل احمد آربری تبلور قرن ها تبعیض حقوقی و فرهنگی است که باعث شفافیت سفیدی می شود ، و همچنین نقش ارتش در سرکوب اعتراض را تبلور داده است.

استیو گروبینموسس پیشروان واقعی غیرانتفاعی و میزبان پادکست Macro n Cheese ، توضیح می دهد که نظارت بر قانون CARES بسیار بی پروا بوده و به وضوح به جای رنج کارگران آمریکایی از ثروتمندان ثروتمند سود می برد. این یک سرقت دو طرفه از جمعیت است ، طبق معمول. وی در مورد اینکه بدهی ملی واقعی چیست ، چگونه از ترساندن بدهی برای مجازات فقرا استفاده می شود ، صحبت کرد و اینکه چگونه بدهی های بدهی فقط گرسنه اقتصاد هستند.

گزارشگر و مستند تحقیقاتی گرگ پالاست، نویسنده کتاب “بهترین پول دموکراسی می تواند بخرد” و کتاب آینده “چگونه Trump به سرقت برد 2020: شکار برای رأی دهندگان آمریکایی ناپدید شد” ، خشونت پلیس را که در خیابان های لس آنجلس دیده می شود توصیف می کند و سپس نقش جورجیا را به عنوان یک آزمایش تجزیه می کند. زمینه برای انواع مختلف سرکوب آرا. وی همچنین هشدار می دهد كه دموكرات ها نیز این كار را انجام می دهند ، اما برخلاف جمهوریخواهان ، آنها در تلاش هستند كه رای دهندگان چپ خود را سرکوب كنند ، جناحی كه معمولاً در امتداد خطوط نژادی تجزیه می شوند. وی اقدامات سرکوب رای دهندگان را که در گذشته اخیر شاهد آن بودیم ، توصیف می کند و چگونه رای دهندگان برخی از این تلاش ها را با موفقیت به چالش کشیده اند.

کارلی وب، روزنامه نگار ، فیلمبردار و سازمان دهنده ، می گوید لحظه ای که اکنون در ایالات متحده هستیم در آنجا بی نظیر است و نزدیکترین آنالوگ به حقوق کار پس از جنگ داخلی است. کورون ویروس با نشان دادن چگونگی آسیب پذیری در بسیاری از ما ، صرف نظر از کالیدوسکوپ هویت های فردی ما ، به فشار این موج از رادیکال کمک می کند و خشونت هایی که توسط پلیس صورت می گیرد ، نشانگر افرادی است که خود را غیرقابل نفوذ می دانند که در واقع ، اینگونه نیستند.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]