عیسی توك: كانی وست می گوید كه وی دارای یك چشم انداز بود و اکنون می خواهد نسخه مسیحی TikTok را بسازد

عیسی توك: كانی وست می گوید كه وی دارای یك چشم انداز بود و اکنون می خواهد نسخه مسیحی TikTok را بسازد

کانی وست بهترین تولید کننده رکورددار و امیدوار کننده ریاست جمهوری در جهان در سالهای اخیر خود را به عنوان یک نوازنده مسیحی معرفی کرده است و معمولاً در مضامین مذهبی خود به مضامین مذهبی اشاره می کرد. فقط یک روز پیش او به دنبال یک “CFO مسیحی مورد اعتماد” برای حمایت از ثروت خود بود ، اما اکنون چیز بزرگتر نیز اشغال افکارش است.

كانی وست گفته است: او نسخه TikTok را “مسیحی” می خواهد. این موسیقیدان ، که از مغزهای احتمالی خود به عنوان “عیسی توک” یاد می کند ، گفت که وقتی وی در حال بررسی برنامه اصلی با دخترش بود ، دید فناوری جدید به سرش آمد.

وست به 30.7 میلیون دنبال کننده خود گفت که علیرغم اینکه از فناوری پشت سکوی متعلق به سازنده چینی ByteDance بسیار لذت می برد ، “به عنوان یک پدر مسیحی” وی “از بسیاری از مطالب ناراحت شد”.

وی بعداً اضافه كرد: “ما دعا می كنیم كه می توانیم با TikTok همکاری كنیم تا یك نسخه تحت نظارت مسیحی ایجاد شود كه برای كودكان خردسال و جهان احساس امنیت می شود”. “به نام عیسی به نام آمین”.

با این حال ، نتیزن ها در مورد آنچه می تواند غرب را مختل کرده ، شروع به گمانه زنی کردند و شروع به پیشنهاد برخی محصولات و خدمات دیگر کردند که پدر چهار نفر می توانست با استفاده از نام مسیح تغییر نام دهد.

وست 43 ساله ، که خود را به عنوان یک مسیحی فداکار معرفی می کند ، به تازگی خدمات جمع آوری عادی روز یکشنبه خود را در مزارع خانوادگی در وایومینگ از سر گرفت و خواستار عمومی برای “CFO جدید مورد اعتماد مسیحی” شد ، زیرا او گفت ثروت او به پایان رسید. 5 میلیارد دلار

این وقایع چندی پس از اولین تجمع انتخاباتی وی در کارولینای جنوبی و یک حیرت انگیز توییتر رخ نداد ، جایی که وی اعتراف کرد که قصد دارد از همسرش کیم کارداشیان طلاق بگیرد. وی همچنین گفت که به طور غیر ارادی توسط خانواده کارداشیان بازداشت شده است ، اگرچه این توییت ها اکنون حذف شده اند. همسر وی رفتار همسر خود را به سادگی توضیح داد: “اختلال دو قطبی”.

با این حال وست ، از بحث درمورد سلامت روان وی در افکار عمومی خودداری کرد. اما پیشنهاد ریاست جمهوری وی ، که وی در تاریخ 4 ژوئیه اعلام کرد ، هنوز هم زیر سوال است ، زیرا او مهلت ثبت نام برای حضور در انتخابات را برای انتخابات نوامبر در اکثر ایالت ها از دست داده است.

هنوز مشخص نیست که نسخه مسیحی TikTok به یکی از وعده های انتخاباتی غرب تبدیل شود ، هرچند که رئیس جمهور فعلی ترامپ قصد داشت برنامه را ممنوع کند اگر صاحب آن ByteDance نتواند این بستر را به دیگری – ترجیحا آمریکایی – به دلیل ملی بفروشد. نگرانی های امنیتی ناشی از فن آوری چینی.