عکس: CNN Anchor Anchor Chris Cuomo به اشتباه در فیلم یوگا همسر برهنه ظاهر می شود

عکس: CNN Anchor Anchor Chris Cuomo به اشتباه در فیلم یوگا همسر برهنه ظاهر می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کریس کووومو ، مجری CNN و برادر فرماندار نیویورک اندرو کومو ، به نظر می رسد بر خلاف تصویری از یک فیلم زنده اینستاگرام که اخیراً توسط همسرش پخش شده بود ، که به تنهایی در حال انجام یوگا در خانه همپتون زوج در لانگ آیلند ، نیویورک بود ، لخت شد.

میزبان “Cuomo Prime Time” ، که در ماه مارس پس از انقباض كروون ویروس COVID-19 ، سرخط خود را تهیه كرد ، ظاهراً توسط زنش ، كریستینا گروین کووومو ، در حالی که برهنه در باغ عمارت خود ایستاده بود فیلمبرداری شد. این ویدئو ، که در اواخر ماه مه به اینستاگرام ارسال شد ، به سرعت حذف شد – اما نه قبل از این که برخی از دنبال کنندگان از قبل عکس های Cuomo را گرفته بودند.

بسیاری از کاربران برای اظهار نظر در مورد تصاویر به توییتر رفتند.

“او ابتدا خانواده خود را در معرض COVID قرار داد ، حالا او فقط خود را در معرض دید خود قرار داده است.” یک کاربر نوشت.

در ماه آوریل ، یک دوچرخه سوار شکایت پلیس پس از درگیری با آتش در نزدیکی حیاط جلوی لنگر ، در حالی که کوومو با خانواده خود در حال تعطیل بود ، شکایت پلیس علیه کومو ارائه داد.

این دوچرخهسواری که از ارائه نام خانوادگی خود امتناع ورزد و خود را تنها به عنوان دیوید معرفی کرد ، ادعا کرد که Cuomo در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا از راه اجتماعی فاصله نگرفته و ماسک پوشیده است ، عصبانی شد.

در همان ماه ، فرماندار كوومو برای هر كس كه قوانینی برای دور كردن اجتماعی دولت در حین شیوع كورون ویروس نقض كند ، حداكثر 1000 دلار جریمه اعلام كرد.

فرماندار در یک کنفرانس خبری در آلبانی در آن زمان گفت: “این مربوط به زندگی شما نیست.” شما حق ندارید زندگی شخص دیگری را به خطر بیندازید. شما حق نخواهید داشت ، صریح و روشن ، كسانی را كه به معنای واقعی زندگی جان خود را بر روی خط قرار می دهند ، سوء رفتار كنید و با آنها سوار باشید یا بی پروا باشید. شما حق ندارید. “

کریس کومو پس از تهدید مردی که از او به عنوان “فردو” ، برادر تحسین برانگیز مایکل کورلئونه در فیلم های محبوب “پدرخوانده” تهدید می کرد ، در آگوست 2019 نیز سرفصل کرد. Cuomo ادعا کرده است که “اعدام ایتالیایی ها” فردو “یک مضراب قومی است ، و توضیح داد که این معادل با استفاده از کلمه n است.