عکس: دریایی سابق نیروی دریایی که ادعا می کند اسامه بن لادن را کشته است به دلیل عدم پوشیدن ماسک با ممنوعیت هواپیمایی روبرو می شود

عکس: دریایی سابق نیروی دریایی که ادعا می کند اسامه بن لادن را کشته است به دلیل عدم پوشیدن ماسک با ممنوعیت هواپیمایی روبرو می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

Delta Air Lines ممکن است روبرت اونیل ، سابق نیروی دریایی دریایی را که ادعا می کند اسامه بن لادن ، رهبر القاعده را شلیک کرده است ، از پرواز خود پس از اینکه عکسی از خودش منتشر نکرد که ماسکی در هواپیما نپوشیده است به رسانه های اجتماعی به همراه خود منع کند. زیرنویس تحریک آمیز

اولی نایلو 44 ساله اخیراً در توییتر خود در کنار یک عکس سلفی که لبخند می زد بدون آنکه وی را به عنوان ماسک “گنگ یک **” یادداشت کرده بود ، در Twitter نوشت.

این پست از آن زمان حذف شده است.

“ما از صدای جیر جیر این مشتری آگاه هستیم و در حال بررسی این رویداد هستیم. کلیه مشتریانی که الزام به پوشیدن نقاب ما را رعایت نمی کنند ، در آینده توانایی پرواز در دلتا را از دست نمی دهند. “کیلا راس نماینده دلتا به نیویورک پست گفت.

وی افزود: “تحقیقات پزشکی به ما می گوید كه پوشیدن ماسك یكی از مؤثرترین روشها برای كاهش میزان عفونت COVID-19 است.”

صدای توئیت Onill توسط بسیاری از افراد آنلاین مورد انتقاد قرار گرفت ، از جمله بازیگر آمریکایی و فعال سیاسی آلیسا میلانو.

وی گفت: “شما متوجه هستید که ممکن است بدون علامت باشید و ویروس را به سایر افرادی منتقل می کنید که به طور بالقوه می توانند آنها را بکشند. من فکر می کنم این شما را به یک جامعه شناسی تبدیل می کند. علاوه بر این ، افراد در واقع به قدری قوی هستند که ما می توانیم انسان ها را از آنها نجات دهیم. لطفاً به شما التماس می کنم ، ماسک لعنتی بپوشید ، ” میلان در 19 اوت توییت کرد.

O’Neill به توییت Milano با یکی از دوستان خود پاسخ داد و نوشت: “من ماسک پوشیدم ،Alyssa_Milano … این تلاش با شوخی به خوبی پیش نرفت …”

در توییت دیگری ، O’Nill ادعا كرد كه همسرش مسئول حذف توئیت اصلی خود بود.

او قبلاً همچنین گزارشی سؤال برانگیز را توییت کرده بود که به نظر می رسد درباره شدت بیماری همه گیر COVID-19 تردید کند.

وی گفت: “من این هفته در تنسی ، نیویورک ، لوئیزیانا ، می سی سی پی و فلوریدا بوده ام. عنوان به ماساچوست. من هنوز یک فرد مجرد را با این ویروس ملاقات نکرده ام. ” او در تاریخ 28 ژوئن توییت کرد.

هفته گذشته ، اد باستیان ، مدیر عامل شرکت دلتا به سی ان ان گفت كه ده ها نفر به دلیل امتناع از رعایت سیاست های ماسك پوشیدن آن ، از پرواز با هواپیمایی منع شده اند.

باستیان به این رسانه گفت: “ما بیش از 100 نفر داشته ایم که از ادامه ماسک خود در طول پرواز خودداری می کنند.”

مطابق گزارشی که توسط The Intercept انجام شده ، O’Neill یک شخصیت بحث برانگیز است حتی در جامعه SEAL Navy. وی پس از 16 سال خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده اخراج شد ، پس از آنكه مشخص شد وی در زندان های ویرجینیا بیچ لاف زد در مورد كسی است كه در سال 2011 بن لادن را در مجموعه مستقر در پاکستان كشته است.

با این حال ، هم تیمی های سابق وی شفاف سازی کرده اند و اظهار داشتند که این یک نیروی دریایی دیگر بود که قبل از اینکه نایلل وارد اتاق شود بن لادن را شلیک کرد و چندین شلیک به چهره رهبر القاعده شلیک کرد.