عکسها: Teespring Pulls ‘Camp Auschwitz’ Merch از سایت پس از پوشیدن لباس توسط Capitol City Rioter

عکسها: Teespring Pulls ‘Camp Auschwitz’ Merch از سایت پس از پوشیدن لباس توسط Capitol City Rioter

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

هفته گذشته پس از شناسایی سریع ژاکت کلاه دار کلاه دار “کمپ آشویتس” که توسط یک آشوبگر در واشنگتن دی سی پوشیده شد ، مورد انتقاد قرار گرفت و به بازار پلت فرم تجارت الکترونیکی آنلاین پی برد.

Teespring روز دوشنبه اعلام کرد که فروش فروش یک طرح ویروسی “کمپ آشویتس” را که باعث “ناراحتی جامعه و افراد به طور یکسان” می شود ، متوقف خواهد کرد.

طرح ارسالی توسط کاربر در نظر گرفته شده در هفته گذشته پس از آنکه مردی ناشناس در حالی که به طور غیرقانونی در ساختمان کاپیتول ایالات متحده تخلف کرده بود ، یک ژاکت کلاه دار با طرح پوشیده بود ، به سرعت بدنام شد.

مشخص شد مرد مورد نظر رابرت کیت پکر ، 56 ساله و ساکن ویرجینیا است.

با این حال ، این یک توئیت از طرف کاربر توییترcurtsf بود که فروشنده پیراهن عرق را به منصه ظهور رساند. این طرح از ساعتهای اخیر وب سایت کشیده شده است.

“به عنوان یک پلت فرم خلاق ، ما سعی می کنیم آزادی بیان را به کاربران خود اجازه دهیم و آنها را تشویق کنیم. ما سیستم های تشخیصی برای طراحی های مشکل ساز در اختیار داریم ، اما گاهی اوقات ، شخصیت های بد از این سیستم ها طفره می روند” Teespring توییت کرد دوشنبه “ما به طور مداوم در تلاش هستیم که سیستم ها و فرایندهای خود را بهبود ببخشیم.”

Teespring همچنین اشاره کرد در بیانیه رسانه های اجتماعی خود مبنی بر اینکه کمک مالی – به مقدار نامشخص – به یادبود و موزه ایالتی آشویتس au بیرکناو اعطا خواهد شد ، که همچنین تجارت را از طراحی آگاه کرد.

یادبود آشویتس در اوایل صبح روز یکشنبه گفت: “پیراهن های زیر به یاد پدر ماکسیمیلیان کلبه است که جان خود را فدا کرد و یک غریبه را در سلول گرسنگی جایگزین کرد. پذیرش پیراهن های” اردوگاه آشویتس “برای او و سایر قربانیان بی احترامی است.”

در حالی که این کالا دیگر در سیستم عامل تجارت الکترونیکی در دسترس نیست ، کاربرfree_nac ادعا کرد که Teespring در ابتدا “آزادی بیان” و سیاست شرکت خود را هنگام مواجهه با یک ماه قبل در مورد طراحی ذکر کرده است.

“رابرت ، “یک کارمند Teespring. “در حالی که لزوماً با کلیه مطالب سایت خود موافق نیستیم ، مشروط بر اینکه خلاف سیاست AUP ما باشد [sic] یا شرایط خدمات ما ، فروشندگان هنگام راه اندازی طرح های جدید دارای حقوق کامل خلاقیت هستند.

در این ایمیل آمده است: “متأسفیم که شما طرفدار این طرح نیستید ، اما مطمئن هستیم اگر از ابزار جستجو در صفحه اصلی ما استفاده کنید برخی از آنها را دوست خواهید داشت”.

با این حال ، طبق AUP این پلتفرم ، سخنان نفرت ، آزار و اذیت و “مبارزات مربوط به آن كه نفرت را نسبت به افراد براساس سن ، نژاد ، قومیت ، منشأ ملی ، جنسیت ، هویت جنسیتی ، گرایش جنسی ، معلولیت و مذهب ترویج یا ستایش می كنند” مجاز نیست .