عناوین بدتر 2020؟ واشنگتن پست برای “آه-اوه-اوه-e-ah” Tweet ادای احترام به Ennio Morricone

عناوین بدتر 2020؟ واشنگتن پست برای “آه-اوه-اوه-e-ah” Tweet ادای احترام به Ennio Morricone

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

آهنگساز برنده اسکار Ennio Morricone ، که آثار کلاسیک و نمرات فیلم از جمله موسیقی برای The Good ، Bad و Ugly به کارگردانی سرجیو لئون را نوشت ، در ساعات اولیه دوشنبه در یک کلینیک در رم درگذشت و پس از تحمل شکستگی مفصل ران. روزهای قبل

در حالی که ادای احترام به دنبال مرگ وی در رم در سن 91 سالگی ، آهنگساز ایتالیایی برنده جایزه اسکار ، Ennio Morricone برپا کرده است. واشنگتن پست در توئیتر خود نویسنده آثار کلاسیک و نمرات بی نظیر بیاد ماندنی فیلم را به اشتراک گذاشت. با این حال ، این تیتر همراه بود که ناخواسته شهروندان را با هزینه کاغذ مجدداً سرگرم و تفریح ​​کرد.

وقتی صحبت از نمرات فیلم می شود ، Morricone ، که بیش از 500 بار به IMDB اعتبار داده می شود ، احتمالاً برای تم نمادین به سبک کلاسیک Clint Eastwood در سال 1966 “خوب ، بد و زشت” به کارگردانی سرجیو لئون مشهور است.

واشنگتن پست با انتشار توییتی با ارسال ادای احترام به Ennio Morricone ، به عنوان مردی که مضمون “a-ee-a-e-e-ah” را برای “spaghetti” Western نوشت.

واکنش ها سریع و خنثی شد ، و روزنامه نگاران همکار “رو به بهبود” گذاشتند و از این سوال که آیا معاینه پزشکی برای کسی که پشت سر عنوان است خواسته شده است یا خیر.

با این حال ، برخی از شهروندان شهروندان نتوانستند ببینند که “هوپ-لا” درمورد چیست.

این توییت شهروندان را در جستجوی آنچه که ممکن است دیگر شبهه های واشنگتن پست برای آهنگسازان مشهور به نظر برسد ، خاموش کرده است.

واشنگتن پست سال گذشته عناوین خود را منتشر کرد که این تروریست بدنام ابوبکر البغدادی را به عنوان “یک محقق دینی سخت” مداح کرد.

این آهنگساز معروف ایتالیایی که به دلیل نوشتن نمرات موسیقی به فیلم هایی چون “The Hateful Eight” ، “The Untouchables” ، “Buggy” و “Once Upon a Time in America” ​​نیز مشهور بود در یک کلینیک در رم درگذشت. به دلیل “عواقب سقوط” ، ایتالیا Rai News24 روز دوشنبه با استناد به وكیل خانواده خانواده موركون ، جورجیو اسوموما ، گزارش داد و افزود كه استخوان ران در چند روز قبل از آن شکسته بود.

خاطرنشان شد: مراسم تشییع جنازه به صورت خصوصی برگزار می شود.