“عمو خزنده جو دوباره حمله می کند”: بایدن با اظهار نظر در مورد “خانم های جوان زیبا” ابروهای خود را بالا می آورد

“عمو خزنده جو دوباره حمله می کند”: بایدن با اظهار نظر در مورد “خانم های جوان زیبا” ابروهای خود را بالا می آورد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

جو بایدن ، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ، به این دلیل شناخته می شود که گافهای شگفت انگیزی ایجاد می کند که گاهی اوقات ممکن است توهین آمیز تلقی شوند ، از جمله “اگر از ترامپ حمایت می کنید ، سیاه نیستید” تا انتخاب شدن به سنا “180 سال پیش”.

روز سه شنبه در هنگام توقف مبارزات انتخاباتی در میامی ، فلوریدا ، جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ایالات متحده ، پس از مشاهده گروهی از دختران جوان و با اشاره به اینکه “می خواهد چهار سال بزرگتر ببیند که آنها را در حال رقصیدن” ، در میان کاربران شبکه های اجتماعی ایجاد خلوص کرد. .

بایدن در سخنرانی خود در مقابل حضار در فرهنگسرای هائیتی كوچك گفت: “خبر خوب این است كه برای من ، من اینجا هستم. خبر بد برای شما این است كه من برمی گردم”. “و من می خواهم این خانمهای جوان زیبا را ببینم – من می خواهم آنها را در حالی که چهار سال بزرگتر هستند نیز می رقصند”.

یکی از کاربران گفت: “خبر بد این است که” عموی وحشتناک جو دوباره حمله می کند “، و پس از ارسال ویدیویی که نشان می دهد گروهی از دختران بایدن به آنها اشاره می کنند ،” Yikes “را اضافه می کند.

این تصاویر بلافاصله ویروسی شد و کاربران بایدن را به دلیل نداشتن “فیلتر” محکوم کردند و او را “نفرت انگیز” خواندند.

چندین کاربر اظهار داشتند که این نامزد دموکرات ممکن است از فیلم نتفلیکس “Cyers” لذت ببرد ، که شامل دختران کم سن و سال انجام رقص های تحریک آمیز است که با واکنش شدید در شبکه های اجتماعی روبرو شد.

برخی از مردم به حلقه های روی زمین پوزخند زدند ، و ظاهرا آنجا را برای تمرین فاصله اجتماعی قرار داده اند.

با این حال ، دیگران با این فرض که منظور او از نظر جنسی چیزی نبوده و فقط به دوره چهار ساله احتمالی خود به عنوان رئیس جمهور آمریكا اشاره می كردند ، سعی در محافظت از بایدن داشتند.

این پیشنهادات توسط ستاد انتخاباتی بایدن ، که طبق گفته فاکس نیوز ، پیوندی به ماده 2 قانون اساسی ایالات متحده را ارائه می دهد و با تأکید بر این که “وی در طول چهار سال دفتر خود را حفظ خواهد کرد” ، مورد بازبینی قرار گرفت.

بایدن به گاف های کلامی مشهور است و این اولین بار نیست که اظهارات وی به گوش می رسد. او هم در سخنرانی های زنده خود و هم در فیلم های ضبط شده ، مواردی را گفته است که بعدا مورد تمسخر ، نکوهش یا هر دو قرار گرفته است. وي به ويژه به دليل اينكه گاهي اوقات “بوي نا مناسب و لمس كردن” زنان يا كودكان اطراف خود را مورد انتقاد قرار مي دهد.