عمومی علاقه زیادی به بازگشت شاهزاده هری و مگان به انگلیس برای نمایش Queen Queen ، نمایش های نظرسنجی رسانه ها ندارد

عمومی علاقه زیادی به بازگشت شاهزاده هری و مگان به انگلیس برای نمایش Queen Queen ، نمایش های نظرسنجی رسانه ها ندارد

ملکه الیزابت دوم پادشاه حاکم بریتانیا قصد دارد 95 خردادماه سالگرد تولد خود را با رژه سنتی Trooping the Color جشن بگیرد. اما هنوز یک سوال باقی مانده است که آیا نوه او واقع در LA ، پرنس هری ، به مهمانی مهم متصل خواهد شد ، دلیل اصلی آن محدودیت های سفر است که در میان بیماری همه گیر COVID-19 اعمال شده است.

نظرسنجی رسانه ای که توسط Express.co.uk در 13 ژانویه انجام شد ، نشان داد که برخی از اعضای عمومی انگلیس از این ایده که شاهزاده هری و همسرش مگان مارکل می توانند برای جشن تولد ملکه به انگلیس برگردند ، وحشت دارند.

در میان 4053 رأی دهنده در مورد سوال “آیا مگان مارکل و پرنس هری برای تولد ملکه باید به انگلیس برگردند؟” ، 88٪ اظهار داشتند که پس از عزیمت با صدای بلند از سالخوردگان ، ساسکس ها نباید برای این مناسبت به قاره برگردند. مناصب سلطنتی در ماه مارس.

فقط 452 (11٪) از کسانی که در رای گیری شرکت کردند بازگشت خود را برای تبریک به پادشاه تشویق کردند. 1٪ از پاسخ دهندگان باقیمانده درمورد این موضوع مطمئن نبودند.

چندین رای دهنده نیز عجله کرده اند تا نظر خود را در مورد سوال در بخش تفسیر زیر نظرسنجی ابراز کنند – و برخی از آنها در پنهان کردن خشم خود در مورد تصمیم خانواده سلطنتی برای داشتن یک زندگی “مستقل از نظر اقتصادی” که آنها اعلام کردند ، خجالتی نبودند. ژانویه 2020

یک نفر اظهار داشت: “آنها رفتند و باید” چپ “بمانند.

یکی از کاربران با عصبانیت گفت: “آنها چند نفر از هوسران لعنتی خودخواه ، متکبر ، حریص هستند.”

برای برخی از آنها این س wasال مطرح نبود که آیا شاهزاده 36 ساله باید به جشن رسمی برگردد بلکه همسرش مگان است که در میان برخی از بریتانیایی ها محبوبیت زیادی پیدا نکرده است.

“اگر به خودم بستگی داشته باشم ، می توانم بگویم که هری و آرچی باید در مقام خصوصی بیایند ، زیرا آنها هنوز نوه و نوه ملکه هستند. اما مگان؟ نه. این گفت ، من بسیار شک دارم که او به هر حال ترجیح می دهد بیاید ، “یک نفر ادعا کرد.

این نظرسنجی پس از آن انجام شد که یک دستیار سلطنتی به ساندی تایمز تأیید کرد که رژه Trooping the Color برای جشن 95 سالگی ملکه در حال حاضر با وجود محدودیت های احتمالی مرتبط با بیماری ویروس کرونا در تابستان برنامه ریزی شده است.

“برنامه فعلی این است که رژه روز تولد ملکه در لندن به صورت عادی پیش برود ، با پذیرش اینکه ممکن است نیاز به تعدیل یا کاهش یابد ، بسته به اینکه چه دستورالعمل هایی در آن زمان لازم است. اما آرزو و تمایل نهایی برای تحقق آن است. “

محدودیت های جدید قفل در انگلیس در ماه دسامبر پس از کشف ویروس کرونا در ویروس کرونا منتشر شد. گفته می شود با وجود بازگشت پرنس هری به کشور خود از لس آنجلس برای بررسی 12 ماهه قرارداد Megxit با کاخ باکینگهام ، وضعیت متوقف شده است.

با این حال ، انتظار می رود که دوک و دوشس ساسکس امسال نیز به مناسبت های مختلف به لندن برگردند – به غیر از تولد ملکه ، خانواده سلطنتی همچنین در ژوئن 100 سالگی شاهزاده فیلیپ را جشن می گیرند ، همچنین رونمایی از مجسمه پرنسس دایانا که به طور مشترک توسط شاهزاده هری و برادر بزرگترش شاهزاده ویلیام انجام شد.

پیش از این ، نظرسنجی انجام شده توسط Express.co.uk در مورد اینکه آیا شاهزاده هری باید از سلطنت جانشینی سلطنتی حذف شود ، پرسید. 96 درصد از کسانی که در نظرسنجی آنلاین شرکت کرده اند از این تماس پشتیبانی کرده اند.