عضو پارلمان استرالیا به دلیل دوستانه بودن در چین اعتصاب کرد

عضو پارلمان استرالیا به دلیل دوستانه بودن در چین اعتصاب کرد

در این قسمت از The Critical Hour ، گارلند نیکسون میزبان جو لوریا ، مفسران سیاسی و سردبیر کنسرسیوم نیوز قرار دارد.

“اسکات موریسون ، نخست وزیر استرالیا روز جمعه یک کنفرانس مطبوعاتی عجیب برگزار کرد تا اعلام کند که پلیس فدرال استرالیا (AFP) و سازمان اطلاعات امنیتی استرالیا (ASIO) حمله به یک عضو نشسته پارلمان نیو ساوت ولز را انجام داده اند ، زیرا او گفت ، چیزهای مساعدی درباره چین گفته بود و به صورت ناخواسته به این کشور نرفته بود. “جو لوریا در تاریخ 26 ژوئن در کنسرسیوم نیوز نوشت. وی برای بحث در مورد این واقعه به برنامه می پیوندد.

واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش داد: “دادگاه عالی دوشنبه به اتفاق آرا تصریح كرد كه ممكن است ایالت ممكن باشد از انتخاب كنندگان ریاست جمهوری بخواهد كه از برنده آراء مردمی خود حمایت كنند و كسانی را كه مجاز نیستند جایگزین كنند یا آنها را جایگزین آن كنند ، مجازات شود یا قبل از انتخابات این پاییز ، موضوع مورد مناقشه را حل كند.” . دکتر جرالد هورن به ما برای بحث در مورد این موضوع پیوست.

واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش داد: “نقشه همه گیر ایالات متحده در روز دوشنبه قرمز روشن را سوزانده است ، و تعداد عفونت های جدید کروناویروس در شش روز نخست ماه ژوئیه نزدیک به 300،000 بود زیرا تعداد بیشتری از ایالت ها و شهرها برای استفاده مجدد از دستورات خاموش تغییر مکان کردند.” اینجا چه خبره؟ برای بصیرت ، به سراغ ری بیکر می رویم.

در آخرین مقاله خود برای کنسرسیوم نیوز ، بازرس سابق اسلحه سازمان ملل متحد اظهار داشت که “داستان” طرح فضل “ادعا شده در زمینه برنج برتر آمریکا که مقصر روسیه برای شکست آمریکا در افغانستان است ، بزرگ شد.” ریتر نوشت که مقامات امنیتی افغانستان می گویند یورش ژانویه سال 2020 به “دفاتر چندین تاجر در شهر کوندوز شمالی و پایتخت کابل” افغانستان “هیچ ارتباطی با” روسها قاچاق پول “نداشته است.” هدف از حمله؟

میهمانان:

جو لوریا – سردبیر کنسرسیوم نیوز ، مفسران سیاسی و نویسنده کتاب “چگونه من توسط هیلاری کلینتون گم شدم”.

دکتر جرالد هورن – نویسنده مورخ و برنده جایزه بیش از 30 کتاب که در حال حاضر دارای استادی تاریخ و مطالعات مطالعات آفریقایی آمریکایی مورز در دانشگاه هیوستون هستند.

ری بیکر – تحلیلگر سیاسی و میزبان برنامه عمومی پادکست.

اسکات ریتر – بازرس پیشین سلاح سازمان ملل.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]