عدم موفقیت پروژه سبز گیتس ، عدم موفقیت در تحریم های ترامپ ، عدم موفقیت در سیاست های بهداشتی ایالات متحده باعث نابرابری ها شد

عدم موفقیت پروژه سبز گیتس ، عدم موفقیت در تحریم های ترامپ ، عدم موفقیت در سیاست های بهداشتی ایالات متحده باعث نابرابری ها شد

در تلاش برای از بین بردن نابرابری و فقر و ایجاد تحرک رو به جلو ، بسیاری از آنها ناکام هستند. از سیاست گذاران آمریکایی گرفته تا افراد نیکوکار ، واقعاً چه خبر است؟

تیم حکیم، مشاور ارشد انستیتوی کشاورزی و سیاست تجارت و نویسنده کتاب “خوردن فردا: کشاورزی ، خانواده کشاورزان و نبرد برای آینده غذا” ، در مورد گزارش جدید “وعده های دروغین: اتحاد برای یک انقلاب سبز در آفریقا” بحث می کند. “” دریابید که چرا سیاستگذاران راه حل های کم هزینه برای مشکلات فقر و گرسنگی را نادیده می گیرند و به جای آن ، سیاست های گران قیمت را می بینند که در کوتاه مدت حتی مناسب هم نیستند ، چه رسد به بلند مدت. دریابید که چگونه اتحاد بنیاد گیتس برای یک انقلاب سبز در آفریقا ناکام است.

Caleb Maupin، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی که توجه خود را به سیاست خارجی ایالات متحده و سیستم جهانی سرمایه داری انحصاری و امپریالیسم متمرکز می کند ، استراتژی شکست خورده سیاست خارجی دولت ترامپ – تحریم ها ، تحریم ها و تحریم های بیشتر را تجزیه می کند. آخرین اصلاحات پلیس به عنوان پورتلند ، اورگان ، پلیس از وانت پرش می کند ، معترضین بیشتری دستگیر می شوند و موارد دیگر!

دکتر یولاندرا هنکوک، یک متخصص اطفال و متخصص طب چاقی ، در مورد چگونگی ما می توانیم نابرابری های نژادی در مراقبت های بهداشتی و پیامدهای بهداشتی در ایالات متحده ، و همچنین برخی از نقاط عطف اخیراً به دست آورده را مورد بحث قرار دهیم. همچنین ، در مورد مدرسه زایمان کامونسنس ، یک مدرسه جدید مامایی دارای اعتبار ملی ، دارای اعتبار ملی ، بیاموزید.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم