عدالت اجتماعی ، زیست محیطی ، سیاسی: برنامه شما کدام است؟

عدالت اجتماعی ، زیست محیطی ، سیاسی: برنامه شما کدام است؟

در کالیفرنیا آتش سوزی در حال سوختن است. میلواکی ، ویسکانسین؛ و در سراسر ایالات متحده به دلیل عدم نظارت و پاسخگویی و همچنین فساد سیاسی. چه کسی می تواند شعله های زیست محیطی ، اجتماعی و سیاسی را کنار بگذارد؟

تینا لاندیسمدافع عدالت زیست محیطی و اجتماعی و نویسنده “راه حل های اقلیمی فراتر از سرمایه داری” آخرین موارد مربوط به آتش سوزی کالیفرنیا را به ما ارائه می دهد. از صبح سه‌شنبه ، بیش از 1.4 میلیون هکتار سوزانده شده بود. در سال 2020 بیش از 7000 آتش سوزی رخ داده است و به نظر می رسد امسال استثنایی است. آیا این یک تغییر جالب توجه و یا بدتر از همه ، تغییر در روند آتش سوزی کالیفرنیا است؟

دکتر جک راسموس، که در کالج سنت مری کالج کالیفرنیا تدریس اقتصاد و سیاست می کند و نویسنده کتاب “Scourge of Neoliberalism: سیاست اقتصادی ایالات متحده از ریگان تا ترامپ” است ، تفاوت برنامه های اقتصادی رئیس جمهور دونالد ترامپ و ریاست جمهوری دموکراتیک را تحلیل می کند. نامزد جو بایدن. با شکسته شدن اقتصاد ایالات متحده با رکود بزرگ ، جای تعجب ندارد که ترامپ و بایدن در تلاش بودند تا چشم اندازهای اقتصادی را به عنوان بخشهای اصلی مبارزات خود بفروشند. بایدن برنامه Build Back Better خود را شامل می شود ، که شامل وعده های مربوط به “برابری در شبکه معافیت های مالیاتی پس انداز بازنشستگی” است. باید گفت بایدن برای افرادی که سالانه بیش از 400000 دلار مالیات می کنند ، مالیات های خود را افزایش دهد ، اما به کسی که کمتر یا مشاغل کوچک بپردازد ، نیست. ترامپ در تلاش است تا مردم را از افزایش مالیات و حمایت از “مناطق فرصت” خود ترساند ، که او ادعا می کند طی دو سال بیش از 75 میلیارد دلار سرمایه گذاری جمع کرده است. آیا برنامه اقتصادی هر یک از نامزدها در هفته گذشته واضح تر شد و هر کدام از اینها چه تأثیراتی خواهد داشت؟

Mondale رابینسونبنیانگذار پروژه رای دهندگان سیاه پوست و سناتور لنا تیلور، که دوره سوم دوره ریاست جمهوری خود در سنای ایالتی ویسکانسین را به عهده دارد ، نماینده منطقه 4 مجلس سنا ، درمورد ناآرامی ها در ویسکانسین در پی تیراندازی پلیس با جاکوب بلیک روز یکشنبه بحث می کند. در پی این حادثه ، گارد ملی ویسکانسین به شهر کنوشا دستور داده شده است. در پی این تیراندازی ، خیزش های گسترده ای در سرتاسر کشور رخ داده است و به اعتراضات اخیر علیه وحشیگری پلیس افزوده است. آنها همچنین به آنچه كه كنوانسیون ملی جمهوری خواهان باید دوشنبه شب در مورد قانون و نظم در ایالات متحده و همچنین تلاش برای بازگرداندن مصونیت واجد شرایط در سراسر ایالات متحده ، نگاه كند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم