عجله به سوی ترامپ – چگونه مفسر فقید مسیر افزایش واکنش را هموار کرد

عجله به سوی ترامپ – چگونه مفسر فقید مسیر افزایش واکنش را هموار کرد

امپراتوری در حرکت اتحادیه آمازون به عقب برمی گردد. OAS به نظر می رسد در انتخابات اکوادور دخالت کند. افراد شاغل در حالی وارد کار می شوند که دولت منجمد شدن تگزاس ها را نادیده نمی گیرد

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند کریس اسمالز، فعال کارگری ، بنیانگذار کنگره کارگران ضروری و میزبان پادکست “It’s a Smalls World” ، برای بحث در مورد مبارزات مداوم برای اتحادیه سازی انبار آمازون در بسمر ، آلاباما ، تلاش گسترده مدیریت برای مبارزه با سازمان توسط کارگران ، و اتحادیه اتحادیه موفقیت آمیز برای تلاش های مشابه در سراسر کشور و جهان به چه معناست.

در بخش دوم ، روزنامه نگار ، نویسنده و محقق به شان و ژاکی پیوستند دنیس روگاتیوک برای بحث در مورد آخرین مورد بحث برانگیز انتخابات ریاست جمهوری در اکوادور در اوایل ماه جاری ، بهم ریختن سریع اتحاد ظاهری بین نایب قهرمان گیلرمو لاسو و یاکو پرز و چگونگی تلاش سازمانهای ایالات متحده برای تأثیرگذاری بر اوضاع.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند گلوریا لا ریوا از حزب سوسیالیسم و ​​آزادی ، برای بحث در مورد شرایط پناهگاه منطقه هوستون در تگزاس ، پناه دادن به خانواده هایی که از سرما رهایی می یابند ، شکست های گسترده سیستمیک ناشی از بحران انسانی در این ایالت و چگونگی قدم گذاشتن سایر سازمان ها برای پر کردن خلا leftهای موجود در ایالت غایب آنها و دولت فدرال.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند عبدشهید لقمان، تهیه کننده اجرایی و میزبان مشترک Luqman Nation ، برای بحث در مورد سفر تد کروز به کانکون در میان فاجعه ویرانگر رخ داده در ایالت خود ، ظهور راش لیمبو ، اهمیت برکناری ترامپ از رهبر اقلیت سنا ، میچ مک کانل به عنوان یک “مستهجن” ، هک سیاسی بی ادب و خندان “و نقش حیاتی دونالد ترامپ در متحد کردن بخشهای ارتجاعی هسته مرکزی پایگاه جمهوری خواهان را تشکیل داده است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم